Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt pasik! Szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt pasik! Szeretitek ha egy nő bókol nektek?

Figyelt kérdés
28 éves pasival randizom és annyira nagyon helyes meg jó testű, hogy szívesen mondogatnám neki mennyire tetszik, de nem akarom hogy azt gondolja csak a külseje fogott meg és talán kislánynak tartana, ha többször dicsérgetem. Szerintetek?

2015. márc. 25. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne bókolgass neki, mert elszáll magától. Néha-néha megdicsérheted, de ne ess túlzásba.
2015. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem éretlen vagy bármilyen kapcsolatra!
2015. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bókoljon, de ne a külsőségek miatt, mert attól a falra mászok.
2015. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen sosem volt, nincs és nem is lesz sosem.
2015. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de ez csak egy test, amivel rendelkezik a lelke. Ahogy nálad is így van. Miért bókolnál olyanért, ami genetika? Bókolj olyanért, amiért megdolgozott > lelke. :P
2015. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan megjegyezheted, de fontos a stílus, ahogyan teszed. Ugyan ki ne örülne egy bóknak? De azért nem kell sokszor hajtogatni.
2015. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Egy férfinak inkább a személyiségét érdemes bókolni. Pl, hogy mennyire felnézel rá vagy tiszteled.
2015. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A jó test nem adott, ő ezért keményen megdolgozik. Max a jóképűség adott. De nem értem miét ne lehetne dicsérni olyat amivel született valaki. Akkor ezzel az erővel a csajoknak sem kell mondani hogy szép a szemed meg ilyenek. De azért megpróbálom visszafogni magam.
2015. márc. 25. 20:50
 9/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En nem szeretem,mert gyerekkoromban csufoltak,es nem tudom pozitivan venni,mert azt hiszem,hogy csak gunyolodik.
2015. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!