Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akarhat a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat a fiú?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja ismerjük egymást és azóta is alakulgat, mármint már úgy viselkedünk mint egy pár csak még nem mondtuk ki.Én kezdem megfelé szeretni őt,de azt nemtudom hogy ő mit érez mert azt mondja mindig hogy már nagyon kedvel,de még nem mondtuk ki azt hogy szeretlek.De én kiváncsi vagyok arra hogy ő akar e ennél többet,vagy csak ezt az "összejárást"...mert ez olyan " van is meg nincs is".még nem volt kapcsolata,az is lehet hogy csak fél vagy mi?szerintetek kérdezzek rá hogy mist mit is akar?még nem feküdtünk le,ha valaki félreértené az összejárást.ő 18 éves,én 16.
2015. márc. 25. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát további sok sikert hozzá...
2015. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megfelé szeretni... eszem a pici szíved. :)
2015. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!