Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Barátság, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Barátság, vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek fél évig udvaroltam. Azt mondta, nem tetszem neki, lényeg a lényeg, csúnyán összevesztünk. Decemberbe megkértem, tiltson le mindenhonna, hagyjon. Egy hete rámírt, és a barátságot akarta visszaállítani. Nekem Ő volt az első szerelmem, de mára semmit nem érzek iránta. Most jól elveszélgetünk. Amúgy, depressziós lett, még amikor ismertem, és még az, állítása szerint. Azt mondta, hiányoztam neki, ezért felkeresett, és remélte kibékülünk. Az első egy napon próbáltam elküldeni sértegetéssel. Olyanokatmondtam neki, hogy életemnek két hibája van. Egyik, hogy nem kezdtem el hamarabb gyúrni, és hogy nem hagytalak ott az első nemnél. Meg, még ezernyi ilyet, durvábbnál durvábbat. De, Ő elviselte, SŐT! Egyetértett vele, sajnálta amiket mondott.

Szerintetek mit akar? Tényleg csak barátságot, többet? Én inkább arra gyanakszom, nem Én hiányoztam, csak a törődés, mert más barátja nincs. Szerintetek?



2015. febr. 22. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a törődésed hiányzik neki, vagy megbánta teljesen, hogy egy ilyen srácot ott hagyott.
2015. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted, megbánta? Mint barát, vagy a "rájöttem, hogy tetszik" szarság?


Hogy deríthetem ezt ki, miként gondol most rám?

2015. febr. 22. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá egyértelműen, mondd meg neki, hogy ne köntörfalazzon, hanem árulja el, hogy mit szeretne tőled. Az őszinteség és kommunikáció minden kapcsolat alapja. Sokkal jobban jársz, ha nyíltan rákérdezel, mit is akar, mint hogy próbálod kitalálni magadtól. Sok sikert! :)
2015. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Peti
2015. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem minél hamarabb kérdezd meg, hogy érez e irántad többet, avagy sem. Most, hogy ha te még mindig szerelmes vagy belé, ő meg mondjuk nem, akkor csak feltéped a sebeket, és újra sz.r lesz minden. Megéri ennyit szenvedni egy csajért? Elhiszem én, hogy számodra ő tökéletes, meg hogy nem olyan egyszerű őt elfelejteni, de ha meg egyoldalú a dolog, akkor csak neked lesz rossz, és épp emiatt lehet, hogy megfosztod magad egy igazi szerelemtől.

Ha meg már tényleg nem érzel iránta semmit, akkor talán, esetleg barátkozhattok.De egy szónak is száz a vége: szerintem is csak a törődés hiányzik neki, és a barátságotok, de ez majd úgyis kiderül.

2015. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!