Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátommal, erre ő letiltott fb-rol, sms/ hivasra nem válaszol. Mire jo ez a pasiknál, miért nem akarhat velem beszélni? Azt monda én vagyok élete szerelme.

Figyelt kérdés
Èn szeretnèk bèkülni, de nem èrem el. Szemèlyesen is megkerestem, de hiába.ő is megbántott, mèregből èn is vissza szùrtam. Hadjak időt, lehet keresni fog, vagy ne hagyjam annyiban, hisz szeretem?
2015. márc. 24. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha megdöglik a kutyád te még simogatnád?
2015. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele... mégis mit vársz?
2015. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

de ha szakítottál vele mit akarsz?

ennyi ésszel szabadlábon

2015. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Vége! Fogd fel! Törődj bele!
2015. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknál egy szakítás nem fél napra szól. Így jártál.
2015. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Nagyanyám erre azt mondaná,hogy "Eső után köpönyeg,nyálazd meg a tökömet".

Magyarul,gondolkodtál volna időben

2015. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A kérdésed első kettő meg utolsó kettő szavát leírnám így egymás után:Szakitottam a barátommal,hisz szeretem..........no comment!!!
2015. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
mégis mit hittél? szakítasz vele és ő fog könyörögni neked?
2015. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Veszekedtünk, alaptalanul volt fèltèkeny es bántott szavakkal. Akkor ugy láttam helyesnek, h szakitanom kell. Sok szèp emlèkünk van, nagy szerelem volt, csak tisztázni akarnám a nèzeteltèrèst. "Ha meg van sèrtődve, az azt jelenti, h szeret, fáj, h elhagytad." Az ismerőseim ezt mondják. Csak kiváncsi lettem volna mások vèlemènyère is..
2015. márc. 24. 23:31
 10/20 anonim ***** válasza:
Az ismerőseid jó nagy marhaságot mondtak. Akit szeretek, azzal nem játszok sértődőst.
2015. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!