Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akad ki mindenki ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki mindenki ezen?

Figyelt kérdés

21N vagyok és nem régóta ismerkedek egy sráccal, aki kínai. Nem itt született, de anyanyelvi szinten beszél magyarul, egyetemre jár, értelmes, jófej, szimpatikus, és nem titkolja, hogy többet szeretne tőlem, de egyelőre csak ismerkedünk, randizgatunk.

Viszont akiknek eddig említettem őt, mindenki kiakadt és lenézően reagált, a származása miatt... Igazából engem ez nem befolyásol, ha úgy alakul, Úgyis együtt leszünk, mindegy ki kit mond.. De nem értem, miert borzadnak az emberek ettől? Főleg olyanok, akiket barátaimnak gondoltam, illetve néhány családtagom is...


2015. márc. 27. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak épp arról nem beszéltél, hogy honnan származik.
2015. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tőlük kérdezd! Mi honnan tudjuk hogy ők, miért akadnak ki...?
2015. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nekik nem olyan jó a véleményük róla biztosan,de kérdezd meg tőlük.

A másik,hogy manapság egyre több ilyen van,hogy bevándorlókkal vannak együtt a magyar nők.Nos ez pedig még jobban rontja a magyar férfiak amúgy is rossz helyzetét.A másik,hogy a családod gondolom már gondol arra is,hogy milyen gyereketek lesz akkor,hogyan fogtok majd megegyezni,meg hát azért mégsem innen származik,hanem egy teljesen más kultúrából,ahol teljesen másfajta gondolkodásmód van.

2015. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Akkor csinald azt,nehez ha nem fogadnak el,de Ki lehet birni,csak olyan ismerosok kellenek,akiknek nincs baja a bo"rszinnel.
2015. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Suttyó ismerőseid vannak, de ma a hülyeséget belekondicionálják az emberekbe, nem ők tehetnek róla.


Egyébként a rasszizmus tényleg a hülyeség legalja. Persze vannak értelmiségi magyarázatok a rasszizmusra, csak azt felejtik el az emberek, hogy tök mindegy milyen testben járunk, ugyan úgy emberek leszünk, részletkérdés (bár jelentéktelen részlet) a bőrszín. Majd idővel megtanulják, bár most inkább a butítás kora van.

2015. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!