Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölte az összes közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölte az összes közös ismerősünket a volt barátom?

Figyelt kérdés
Igen,most az fog jönni, hogy lépjek már túl rajta,stb,meg miért érdekel,de egyszerűen ledöbbentett és nem értem,hogy miért kell a családtagjaimat,a barátaimat törölnie,amikor nem váltunk el haragban (előzmény mondjuk az volt,hogy nem válaszoltam az üzenetére,amit egyértelműen azért írt,hogy annak ellenére,hogy tudja van barátom,szexeljünk,persze ő talinak állította be és én ezt már olyan szinten undorítónak találtam,hogy nem írtam erre).Tehát gondolom bosszú és ha ezek után esetleg én írnék neki,akkor már válaszra se méltatna.Nem gyerekes ez a dolog kissé? (Ja,mi már nem vagyunk ismerősök egy éve)
2015. márc. 27. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Éppen annyira gyerekes, mint az, hogy te ezen ledöbbensz.


Egyébként én pl nem kicsinyességből töröltem az exem testvéreit, hanem azért, mert véletlenül sem akartam az exemről meglátni általa egy képet, vagy bármilyen információt. Ennyi.

2015. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,mert ezt úgy is meg lehet oldani,hogy hírfolyam letiltása és akkor nem lát semmit.. de eddig azért látni akarta több mint egy évig.. :D
2015. márc. 27. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is töröltem már ismerőst, nem is egyet, sőt, tiltottam is, pusztán amiatt, mert nem akartam, hogy közvetlenül bármit megtudjanak rólam. El lehet dönteni, hogy az ismerősök törlése, vagy az ezen való durrogás a gyerekesebb.
2015. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már egy éve nem vagytok együtt, mi a francért nézegeted az oldalát? Nem mindegy az neked, hogy mit csinál?
2015. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg maradt benne némi sértettség feléd és úgy döntött, hogy továbbiakban nem kíváncsi Rád és a környezetedre...vagyis akit Rajtad keresztül ismert meg.

Ha valaki el akarja felejteni a múltját, az elég gyakran cselekszik így....

37F

2015. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akar értesülni a veled kapcsolatos dolgokról, közvetve, az ismerőseiden keresztül sem. An unfollow is egy megoldás ebben igazad van, de őszintén minek megtartani egy olyan ismerőst, akinek a dolgairól nem akarsz tudni? Teljesen normális h letakarítja az összes közös ismerőst sztem.
2015. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem takarítok le ilyen ismerősöket,mert én úgy vagyok vele,elférnek ott... nyilván az ő dolga,sztem jól megsértődött
2015. márc. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!