Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom bántalmazott szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bántalmazott szexuálisan, mi legyen most?

Figyelt kérdés

A barátommal szexeltünk, közben nekem elkezdett szörnyen fájni az alhasam, kértem, hogy hagyja abba, de nem tette, hanem még durvábban kezdett el dugni. pedig próbáltam lerúgni magamról, és sírtam is. utána azt mondta, hogy nem szórakozhatok vele így, hogy közben gondolom meg magam. ez nemi erőszak? mit tegyek? barátnőim szerint fel kellene jelentenem.


Ennek már lassan 4 napja, azóta nem keresett és én se kerestem őt.



2015. márc. 24. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nyomd fel a zsaruknak.
2015. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Fel kéne.
2015. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
hogy lehet ennyi tapló, tapintatlan parasztnak bnője? komolyan....
2015. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Erőszak. Jelentsd fel a szrházit a börtönben se gondolhatja majd meg magát közben.
2015. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálatos eset.

Korábban nem tűnt fel, hogy erőszakos? Derült égből villamcsapásként történt az eset?

2015. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem feljelentheted ezért, de lehet hogy nem érné meg, a szakítás egy csendesebb és egyszerűbb megoldás.
2015. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Előtte még sose volt ilyen :(
2015. márc. 24. 22:07
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Minek dugsz olyannal akit kb nem is ismersz? Megrúgtad a bokád, tapasztalatot szereztél és ez van. Legközelebb jobban kiismered a srácot mielőtt beadod a derekad. De feljelentheted szerintem bár ha nincs nyoma így bizonyítani nem tudod.
2015. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
de gondolom bejön, hogy ilyen erőszakos
2015. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2%
még ennél is durvábban kellett volna megdugjon!!
2015. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!