Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy eljek egyutt ezzel? No...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eljek egyutt ezzel? No letemre probalkoztam, de kudarcba fulladt.

Figyelt kérdés

4 eve tetszik valaki, de olyan szinten, hogy nem tudok masra gondolni.

Ezelott par hettel volt a srac szuletesnapja. Facebookon felkoszontottem(uzenetben), es megkerdeztem, hogy hogy telt a szuletesnap. Azota nem erkezett ra valasz. Napjaban 10x fenn van, de nem ir vissza.

A legrosszabb az, hogy egy fel evvel ezelott meg o volt az, akin ugy lattam, hogy probalna kozeledni, de nem tette vegul.

Nincs senkije mar eleg regota, es meglepett, hogy mindenkivel olyan kozlekeny, meg azokkal is, akiket nem ismer, es itt vagyok en, aki allitolag erdekeltem ot, es meg csak vissza se ir. Hozzatennem, hogy 10 evvel idosebb nalam, de volt mar tolem fiatalabb baratnoje is.

Es persze kerulni nem tudom, mivel par utcaval arreb lakik


2015. márc. 27. 15:22
 1/10 Trafó1 ***** válasza:
Ha nem tudja mit érzel reagálni sem tud rá.
2015. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El se jutottunk addig, hogy szoba keruljon ez, mivel vissza se irt! Nem fogok neki szerelmet vallani, igy, hogy arra se volt kepes, hogy par sorral meglokjon.
2015. márc. 27. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég tirpák dolog nem reagálni a köszöntésre, nem gondolod hogy jobban jársz nélküle? Ha komolyan gondolna bármit is, akkor nem neked kellene kezdeményezni hanem neki kellene elnyernie a szívedet.
2015. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neha probalta elerni azt, hogy bamuljam ot, de akarhogy is szerinten ciki a masikat bamulni. Azonkivul talan 1x kozeledett ugy, hogy tenyleg odault mellem, es hulyeskedett, de nem tartott sokaig.
2015. márc. 27. 15:49
 5/10 Centurio77 ***** válasza:

Na ez se én voltam!! ;)

Felejtős az ilyen férfi nagyon!!

2015. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a szituáció. :) Szerintem se foglalkozz vele. Minek? Ha még arra sem méltat, hogy visszaírjon egy köszit, akkor egy bunkó paraszt.
2015. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pocsék ha egy nő is megéli a lesz**arást mi? :)
2015. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Pocsék ha egy nő is megéli a lesz**arást mi? :)"

Nem szep dolog ilyesmikkel dobalozni.

Viszont ezzel meg nem is lenne olyan nagy gond, hogy nem irt vissza, ergo nem foglalkozik velem, de tudom, hogy a haverjainak is mind el fogja mondani, hogy rairtam, megis mit akarok tole, majd szepen kinevetnek.

2015. márc. 27. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért hány éves a gyerek valami 10-enéves retardált?
2015. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A srac? 32.
2015. márc. 27. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!