Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt férfi fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felnőtt férfi fél év alatt nem kezdeményezik csak beszélget egy fiatal lánnyal az mit jelent?

Figyelt kérdés
Mar amikor eloszor beszeltem vele sokat mar akkor at akart hivni hogy nezzem meg az állatait másodjára mar gyerekes hisztivel kérte hogy menjek at. Összesen 3 x voltam at. De tobbszor hívott. Nem beszelunk sűrűn 1-2-3 hetente. De mostanaba mintha nem akarna beszelni de lehet azert mert rászólt egy rokonom mert keresett. Nem vagyok belezugva, pedig jol nez ki es regota nem volt nője. Szerintetek ha fel ev alatt nem csinalt semmit akkor az azt jelenti hogy csak beszelni akar?

2015. márc. 27. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt. Én biztos nem szerencsétlenkednék fél évig, ha akarok valamit egy lánytól.
2015. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Interferencia ***** válasza:
Megvárja, amíg 12/16/18 éves lesz.
2015. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet nem vonzanak a lányok.Csak a fiúk.
2015. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogy érted?
2015. márc. 28. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő HÁNY ÉVES ÉS TE MENNYI VAGY?
2015. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!