Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lány - felnőtt férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány - felnőtt férfi. Mi a különbség az őszinte szerelem, és a rajongás, tisztelet között?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mire vagy jó az idősebbnek. Csak egy lyuk vagy neki te meg azt hiszed az atya úr isten vagy számára, vagy több is vagy.
2014. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de én arra gondolok, a lány honnan tudja, hogy mit érez pontosan? Mert szerintem totál beleszeretett, szerinte meg csak tiszteli a tudását, stb.
2014. aug. 10. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz kellene tudni a számokat. 20 éves kor alatt ha a pasi meg van vagy 30 akkor maximum tyűű ha váóóó vi vu váá milyen pasi aaaaaahh, szerelmes lettem...
2014. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 éves lány (komoly gondlkodású), 28 éves férfi (szintén)
2014. aug. 10. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Tanár-diák szitu, mi?

Egyébként szerintem a következő:


SZERELEM, ha mindig csak rá gondol, mindig vele akar lenni, hiányzik neki, őt magát szereti minden tulajdonságával együtt. A negatív tulajdonságait is aranyosnak tartja/elfogadja, már akkor boldog és érzi, hogy "megdobogtatja a szívét", ha csak meglátja. Ha például megcsókolja (vagy elképzeli, hogy megcsókolja), akkor érzi a hasában a pillangókat, elönti a melegség. Esetleg féltékeny is más lányokra. Jól esne hozzábújnia/megcsókolnia.


RAJONGÁS, ha már tökéletesnek tartja, nem veszi észre a hibáit, minden tettét tökéletesnek látja, szó szerint rajong érte. Ha például a férfi csak véletlenül hozzáér, már a fellegekben jár, bármit megtenne, hogy csak a közelében lehessen a férfinak. Tehát ez amolyan "betegesebb szerelem".


TISZTELET, ha kedveli, tiszteli a tudását, bizonyos tulajdonságait, és ezt értékeli/becsüli is benne. Viszont nem érez szerelmet, nem akar mindig vele lenni, nem hiányzik neki, ha nincs vele, nem lesi minden mozdulatát, nem érzi úgy, hogy hozzá akarna bújni/meg akarná csókolni.


Úgy nagyvonalakban ennyi, de azért sok mindent kihagytam biztosan, nem akartam kisregényt írni. Nagyjából ennyiből is eldönthetitek, hogy ő melyik "kategóriába" tartozik.

És persze ez csak az én véleményem, nem pszichológiailag alátámasztott tény. :)

2014. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tisztelet kevésbé valószínű, általában ilyen szituban a "rajongás" a legjobb szó, de 19-28 az akár még szerelem is lehet.

Igazán megmondani viszont mi biztos, hogy nem fogjuk tudni, ezt csak ti láthatjátok. Még a definíció is kicsit más lesz mindenkinél. Én azt mondanám, hogy a tisztelet a leggyengébb, abban nincs olyan fajta vonzalom, nem is a személyhez kötött, hanem a valamilyen tulajdonságához, tettéhez. Visszafogott érzés. Az őszinte szerelemhez már mélyen ismerni kell a másikat, mind külsőre, mind személyíségileg erősen vonzó kell legyen. A rajongás az valahol a kettő között van, ott nem kell nagyon ismerni a másikat, és általában van benne sok képzelődés, kitalált részlet (ilyen tökéletes férfinek képzeli el, de igazából nem is ismeri nagyon).

De mint mondtam, ezeket mindenki másképp értelmezi.

2014. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, de szerintem még fontos, hogy szerelemnél a férfi külseje kevésbé fontos, inkább a lénye fogja meg. A testi hibák nem foglalkoztatják, rajongásnál viszont lehet, hogy inkább a külső is dominál. Tehát, hogy "azta, milyen jó pasi, stb.". A tiszteletnél meg rohadtul nem számít semmit a külső.
2014. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Azt valóban kihagytam, hogy tényleg nem ismeri annyira a férfit a rajongásnál. Tehát "betegesebb szerelem" valós ismeretség nélkül, inkább egy kreált férfit lát benne.

2014. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A hármas (azt hiszem) válaszoló alapján akkor rajong érte, bár állítólag nem tartja szexuálisan vonzónak, de elpirul, ha hozzáér a férfi (pl. ül és fölé hajol, vagy véletlenül megérinti), és ezt többen is így látjuk, de a lány tagadja.

Persze, hogy tanár-diák :) Remélem így nyáron elfelejti.

2014. aug. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!