Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "munkás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "munkás" férfiakról? Összejönnétek komoly kapcsolat céljából egy melóssal?

Figyelt kérdés
Nem az alja, igénytelen munkásokra gondolok, hanem a szakmunkásokra, targoncásokra, sofőrökre és egyéb gépkezelőkre, akik meglehetősen koszos munkát végeznek, de a munkájukon kívül nagyon is igényesek magukra.
2015. márc. 28. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha buta és kulturálatlan, akkor nyilván nem. De azért, mert nem igazgató meg ilyenek, az nem akadály. :)
2015. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Sofőr vagyok, és úgymond, feljebbvaló barátnőm van :)

és mégis jól megvagyunk

persze, néha megy a hülyéskedés, hogy ő feljebbvaló, mint én, meg hogy ugyanannyit keresünk, pedig én vagyok a férfi, de mégis jól elvagyunk több mint 2 éve :)

és meg kell mondanom őszintén, az elején én se hittem ebben a kapcsolatban, és ő se, de mégis szeretjük egymást :)

2015. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezért beteg ez a társadalom.

Aki dolgozik, az csak buta rabszolga?

Nekem meg ingyenélő férgek vagytok!

Nem a valódi értelmiséggel van bajom!

2015. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért ne jönnék vele össze, ha őszintén szeret és elfogad?! :)
2015. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak ha van pénze és szubmisszív.
2021. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!