Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fogok találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok találni olyan fiút aki szeretne is?

Figyelt kérdés
:'(
2015. márc. 28. 15:43
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:
53%
Itt sokan fognak most egyből,míg le nem esik nekik,hogy nem írtad,hogy lány lennél.
2015. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fogsz, csak otthon ülve csokit zabálva nem fog menni... Mozdulj ki és ismerkedj, éld az életed, és lesz olyan aki veled akarja leélni az életét.
2015. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz észre kellene venned a normálisakat és a nem 10/10-es külsejűeket is.
2015. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

írj privit ;)

17/f

2015. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem de igen, fogsz.


Sok éven át kérdeztem ugyanezt magamtól, csak fiú helyett lánnyal. Mondjuk boldogtalan sose voltam, néha rohamozott csak meg a bénító magány. Végül nálam is az lett a válasz, hogy "de, igen".

2015. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Talán nem a helyi menő hülyegyerekkel kellene összejönni aranyom!
2015. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
6: Nah mi van senkinek se kellesz te romantikus lelkületű szrkupac?
2015. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazán kultúrált, művelt ember lehetsz kedves utolsó. :-D De megnyugtatlak, vannak jelentkezők.
2015. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Te förmedtél rá a srácra/lányra. Én csak a saját stílusodban reflektáltam!
2015. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én stílusomban? Szerinted hol ócsároltam, és hol minősítettem a kérdezőt? Továbbá nem förmedtem rá, csak megjegyeztem, hogy rossz palettáról válogat. A sz.rkupacozás nagyon nem az én stílusom, meghagyom neked.
2015. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!