Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már kevesebbszer próbálkoznak nálam a srácok?

Figyelt kérdés

Nem híztam, nem változtam meg, nem öltözködök másképp.

Tartós párkapcsolatban élek (5éve). Szeretem a párom, nagyon. De néha napján jól esne, ha tudnám, hogy másnak is tetszem, nem csak a páromnak.


2013. márc. 19. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Elcsúnyultál.
2013. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Huhh itt is van baj. Miért akarsz te másnak tetszeni???
2013. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 (g)brigi ***** válasza:

Hallottál már olyanról, hogy tapintat?

A körülötted élők nyilván képben vannak a kapcsolati állapotodat illetően és nem akarnak belerondítani...Attól még ugyan úgy tetszhetsz másoknak, hogy ennek nem adnak hangot.

2013. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. Önbizalom miatt. A béka se*ge alatt van az önbizalmam. Persze mondja párom, hogy szép vagyok, szeret, imád... De lehet, hogy "csak" azért mondja mert szeret. Remélem érted...

1. Kösz :D Az előbb írtam, hogy nem változtam :D

2013. márc. 19. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet már mindenki tudja,hogy van valakid,mondjuk a kiszívott nyakadból.

Vagy mégis változtál,csak nem vetted észre.

2013. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze változtam, öregedtem 5évet :D 15 helyett már 20 vagyok. :D
2013. márc. 19. 19:56
 7/9 ASOT ***** válasza:

Volt már olyan is képzeld el persze ritka eset de volt már ilyen, hogy amikor a nőt látták a pasijával elszőrnyűlködtek, hogy te jó ég vajon ennek a pasinak jár a farka ennek a nőnek a muffocskájában úúúú inkább nem is kell..de persze ez csak egy hülyeség.


Biztos változtál valamit hidd el.

2013. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4 válaszból 3nak a lényege, hogy megcsúnyultam :D Jól van elfogadom :D (Ellene úgy se tudok mit tenni :D ) Azért köszi a válaszokat :)
2013. márc. 19. 20:21
 9/9 (g)brigi ***** válasza:

Szerintem inkább azt a konzekvenciát kellene levonnod, hogy azért nem nyomulnak, mert van barátod.

Te örülnél, ha a pasidra nyomulnának, csak mert helyes, figyelembe se véve, hogy vagy neki?

2013. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!