Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tud ismerkedni, egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud ismerkedni, egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés
17 éves múltam, nincsenek barátaim, nincs barátom. Szeretnék ismerkedni emberekkel. Gyűlölöm már a magányt. Szerintetek hol tudok ismerkedni. Légyszi ilyeneket ne írjatok, h menjek bulizni, meg járjak el szórakozni, mivel nincs senkim akivel elmehetnék. És nagyon magányos vagyok. És nagyon szomorú, és nagyon félek, h egyedül maradok...
2010. febr. 17. 19:40
1 2
 11/19 anonim válasza:
nincs valami hobbid, érdeklődési köröd? valami amit szívesen csinálnál, lehet ez sport vagy bármi más. kezdj bele és biztosan találsz magad mellé barátokat. internet hát ja nagyon divatos és nem mondom jó dolog de mégis jobb személyesen ismerkedni. én az ilyen közösségi oldalakon sokan nem a valódi énjüket mutatják
2010. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj privátot :)


17/F

2010. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
uff, ezt a kérdést én is írhattam vna. Minden stimmel
2010. ápr. 5. 19:24
 14/19 anonim ***** válasza:
Írd be ide a msn címed xD Valaki csak felvesz :P
2010. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát a suliba néha elég gáz emberek járnak, de ha egyetemre mész ott sokkal jobb lesz! Én is az internetet javasolnám neked, mert én például szívesen ismerkedek akárkivel, akivel normálisan el lehet beszélgetni. Szórakozóhelyekre ismerkedni nem is jó ötlet járni, mert eleve, ha nem vagy olyan, aki ilyen helyekre járna, ott sem találnál olyat, aki hozzád hasonló, és jól kijönnél vele. A myvipes klubbok tényleg jó ötletnek tűnnek, én is szereztem ott néhány havert, bár ezek a kapcsolatok sajna nem sokáig tartottak.


19/L

2010. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17/F vagyok, ha akarsz beszélgetni írj, úgyis unom magam mindig mint a szrt...
2010. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ha ilyen gátlásos vagy akkor menj el egy kocsmába igyál és akkor oldódnak a gátlásaid és már bátrabban fox ismerkedni
2010. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

te most komolyan válaszoltál a saját kérdésedre ? :DDDDDDDDD


"uff ezt a kérdést én is irhattam vna minden stimmel" XDDDDDDDDDDD

2010. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

:P

Igen és csak most vettem észre...

Kész vagyok:P

2010. ápr. 6. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!