Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! 30-on felül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! 30-on felül miért rajongtok a Mercedes márkáért?

Figyelt kérdés
Példák: ismerőseimnél látom fb-n ezeket: Mercedes kocsi mellett, vagy benne való pózolás. Mercedes alakú születésnapi torta és ehhez hasonlók.
2015. márc. 28. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
eZ Téged miért érdekel?!
2015. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
mert egy olcsó ember olcsó vágyakkal
2015. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert nem értem ezt a felfogást. Ha valakinek van pénze vegye meg, de ez egy gyerekes rajongás. Főleg 30-on felül.
2015. márc. 28. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy jobban rajonganék érte, mint akármelyik másik gyártó modelleiért, lévén alapból rajongok a négykerekűekért.
2015. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Merci inkább elegáns autó.

30-on felül pedig jobban érdekelnek az elegáns dolgok, mint fiatalon.

2015. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én bőven 30 alatt vagyok, de nagyon cikinek találom, ha valaki olyan dolog mellett pózol, ami nem az övé, persze, ha saját Mercedese van, akkor pózoljon benne, de más autója mellett saját magát alázza meg. A primitív emberek tesznek ilyet. Illetve én is imádom az autókat, mint sok férfitársam!
2015. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok és mercib"zi. Mondjuk nem pózolok mellettük, illetve mellette, és mercis születésnapi tortám sem volt még (bár nem rossz ötlet).


Amúgy nem hiszem, hogy te nem rajongsz valamiért, mindenkinek van valami. Szerintem ezzel nincsen baj.

2015. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 4165 válasza:

Mert jók. Nyilván van, akinek menő a szomszéd meg a haverok előtt. Ők csak vagánykodnak meg státuszszimbólumot látnak benne.

Én Swifttel járok, szeretem a Merciket. De az elsőt egyszerűbb tartani. De 30 felett már az érdekli az embereket, hogy kényelmes legyen, barátságos a beltere. Ha sokat utazol, ezek számítanak. Mondjuk szerintem az elmúlt 5 évben kezdenek változni a Mercik. Meg a Mercedes. Nyitnak a fiatalok felé. Benéztem egy 212-es E-klasseba. Bmw-s... Mintha rád akarna mászni az autó. Nézz meg egy 211 és egy 221-es Mercedes-t. Érteni fogod miért szeretik.

De ettől függetlenül én se rajolok fotókon mellettük. :)

2015. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen szeretem a Merciket. Holott nem Mercivel járok. 4M-ért találtam egy gyönyörű E-klassét, de annyit valahogy autóért... Hát max ha lenne 3x annyim. Úgy hogy egy 1.5 milliós Borával járok. Mondjuk ez is jó autó. Pózolgatni meg a sajátommal se nagyon szoktam, egy képem van róla. Holott még ez is ritkaságszámba megy ilyen fiatalon.
2015. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!