Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önzetlenség vagy rosszindulat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzetlenség vagy rosszindulat, ti melyiket választanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy olyan képesség birtokába jutsz amivel szebbé tehet az emberek arcát csupán a gondolatoddal VAGY elcsúfíthatnád az arcukat a gondolatoddal.


A saját arcodon nem tudsz változtatni szóval melyiket választanád inkább a kettő közül?

Inkább segítenél a csúnyább embereken önzetlenül vagy elcsúfítanád a beképzelt szépfiúkat és csajokat?


Melyiket élveznéd jobban?

(a szép és csúnya fogalmát mindenkinek a saját ízlésére bízom, a kérdés nem arra irányul kit tartunk szépnek és kit nem)



2015. márc. 29. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
elcsúfítanák mindenkit csak a nagy őt nemXD
2015. márc. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...


Ha megcsúfítanám a beképzelt embereket, talán visszavennének az arcukból és nem bántanák azt, akikhez most már hasonlítanának.

Viszont, ha a csúnyákat szépíteném meg, lehet, hogy ők is beképzeltté válnának, vagy nagy esély van arra is, hogy az önbizalomhiányuk nem a külsejükből fakad. Szóval nem tudom.

Mondjuk, hogy azt választom, hogy megszépítem a csúnyákat. Én miért nem lehetek benne? :)

2015. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiket azonos szintre hoznám.
2015. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem használnám.
2015. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

segítenék inkább

így még több jól kinéző pasival dughatnék

2015. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kati Tibor ***** válasza:

Az előttem szólóhoz:Ez beteg :D.

A kérdésre pedig:inkább elcsufitanám a szépfiukat akik beképzeltek.

2015. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De hülye kérdés! A rosszindulat a legrondább emberi tulajdonság, sajnos, a nőkre igencsak jellemző.
2015. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!