Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Melyik pasit választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

1.: Helyes,ki van gyúrva,izompóló,fullcap,tuningolt ladával jár. Elég buta,de a külsője mindenkinek tetszik. Sokat hülyéskedik,nem igazán lehet vele komolyan beszélni. Veled nem,de másokkal bunkó.


2.: Helyes,átlagos alkat,inget hord,elegánsan öltözködik,szép a szeme,érzelmileg is intelligens,van humora,de komolyan is lehet vele beszélgetni. Tipikus jófiú,kedves hozzád stb stb Ő is magabiztos.


2015. márc. 12. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Tuningolt lada na jó. :DDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDD Falusi vagy jól gondolom?
2015. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kitalálom, te vagy a második...
2015. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bp az nem falu :/ és a szép lányok mellett ilyeneket látok.
2015. márc. 12. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Első.
2015. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon melyiket választják a kettő közül, ha így ki van sarkítva a két kategória?
2015. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2.

Az ing a gyengém, szóval stílusra is ezerszer jobban tetszene, meg személyiségre is a leírtak alapján. Bár néha azért POÉNBÓL lehet gonoszkodó, kicsit bunkó, nekem is piszkálódós humorom van. De komoly és sok bunkóságot nem tűrnék. :)

2015. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Várj leegyszerűsítem:1.: akik boldogul és mindenki ilyen szeretné lenni

2.: akik életből fel vannak mentve

2015. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a 2 közül egyértelműen a 2-at választanám
2015. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2.

Fiúk, nem veszitek észre, hogy csak kevés lánynak tetszik jobban az első? Csak bebeszélitek magatoknak az egészet...

2015. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3 Pedig az is az csak nagyobb. :P


Amúgy ezek közül egyiket sem.

Párom egyikbe se tartozik, ennyire kisarkítva és nekem Ő úgy tetszik, ahogy van. Meg amúgy se szeretem, ha beskatulyáznak valakit.

2015. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!