Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy meleg fiú későbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy meleg fiú későbbi élete során még hetero?

Figyelt kérdés
Egy lány rámászott egy meleg barátomra, egyértelmű célzásokat tesz felé, a fiú meg kitudja mennyire komolyan, de viszonozza. Azt hiszem szerelmes vagyok belé, ahogy a másik lány is. Mit tegyek?

2015. márc. 29. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor derül ki, hogy csak divatb_zi, vagy tényleg az.
2015. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki meleg, akkor abból nem lesz hetero.:)
2015. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nem lehetsz már hetero!
2015. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogyhogy célzásokat tesz afelé a lány felé? Sztem smárolni is fog vele. Velem is smárolt már egyszer.
2015. márc. 29. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy biszex. Valakinél ez később derül ki, akár a saját, akár a másik nemével volt addig dolga.
2015. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem valószínű.


Ahogy egy heteroból sem lesz meleg úgy fordítva sem működik.


Az más tészta ,h esetleg ráébred ,h biszexuális és képes csajok iránt is vonzódni ,de nem valószínű szerintem csak szórakozik.

2015. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biszexualitás is létezik a világon, hahó! Amúgy meg ha meleg, akkor csak viccből viszonozza a célozgatást.
2015. márc. 31. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!