Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig én vagyok az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én vagyok az, akit elhagynak?

Figyelt kérdés
Nemcsak párkapcsolatra értem, hanem barátságokra, ismeretségekre is. Nem vagyok unalmas, lehet velem beszélgetni, a kinézetemmel sincs baj. Annyi a hibám, hogy túl ragaszkodó vagyok, és talán néha nyomulok, mintha ki akarnám erőszakolni, hogy mások szeressenek. Aki meg szeret engem, azt meg általában én nem becsülöm meg/ nem érdekel. Van még rajtam kívül ilyen? Nincs sok barátom, de úgy tűnik, nekik sem vagyok olyan fontos. :/
2015. márc. 29. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem foglalkozol azokkal akik szeretnek, ne csodálkozz rajta
2015. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 To7ka ***** válasza:

A kérdésedet tökéletesen megválaszoltad. Még Te magad se vagy egy egész valaki, akire úgy lehet építeni. A ragaszkodás, mások szeretetének kierőszakolása nagyon ezt mutatja, hogy még nem tudsz megállni stabilan a saját lábaidon, szükséged van rá, hogy másoktól rendszeren biztatást, támogatást, szeretetet kapj. Ez ritkán lesz szimpatikus, kezdj magaddal időt. Legyenek az életedben olyan fix dolgok, amik lekötnek, amikre büszke lehetsz, eredmények, sikerek. Ne foglalkozz másokkal, pláne ne függj tőlük. Ha rendbe rakod magad, egyedül, az újra segít magad köré vonzani embereket, és kellemesebb társaság leszel!:)

És igenis becsüld meg azokat, akik hibáid ellenére is szeretnek. Kb úgy hangzik amit leírsz, mintha suliba a klikkesedő csoportok közül Te az átlagos lányokhoz tartoznál, de nyomulnál, hogy a menő banda elfogadjon, ahová nem vagy elég jó. Azok üres barátságok lennének, tele kétszínűséggel, ha valahová beakarod tuszkolni magad, míg akik most így ahogy van szeretnének értékes részét képeznék az életednek!:)

2015. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!