Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted melyik a rosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted melyik a rosszabb, ha elhagynak vagy, ha meghal, akit szeretsz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés? -.- Ki lenne ennyire kicseszett önző?
2014. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább hagyjon el,és éljen egészségben mint hogy meghaljon
2014. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghal, akit szeretek. Akkor esélyem sincs, hogy újra láthassam, akár egy pillanatra is.
2014. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy voltam vele mindig, hogy aki elhagy, az nem az igazi...tehát kár keseregni érte.


De ha meghal a férjem, életem szerelme, az kegyetlen...én nem tudnám elviselni és mennék utána.

2014. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az, ha elhagy. A meghal, akkor nem önszántából hagyott itt téged, és valószínűleg szeretett is. Viszont, ha valaki elhagy, az azt jelenti, hogy döntött és már nem akar veled lenni, nem szeret és külön akarja folytatni. Szerintem ez milliószor rosszabb érzés, az elutasítottság érzése.
2014. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha meghal, aki nem ezt mondja az egy érzéketlen, lelketlen ember.
2014. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A halál természetes folyamat... Az elhagyás nem feltétlenül.
2014. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!