Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek le hozzá olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek le hozzá olyan messzire?

Figyelt kérdés
Szegeden lakik egy nagyon jó lánybarátom,nyári szünetbe találkoztunk,mivel jövőhéten tavaszi szünet mondta,hogy menjek le hozzá Szegedre.De én még nem voltam olyan messze,és hát félek hogy eltévedek vagy valami.Először menjek felnőttel,aztán legközelebb meg egyedül?Maj 200 km-re lakik tőlem,tehát nem kis távolság.Na ez hosszú történet,nagyvonalakban ennyi lenne.

2015. márc. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
És mit vársz, vigyünk el kocsival? :P
2015. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nallam masik orszagbol volt csaj :D megoldotta...Mondjuk csak 80 kilometert kellett jojjon.
2015. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 15 felett azért kicsit vicces ez a kérdés.
2015. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mig nem laktam Pesten én is 200 kmt utaztam hétvégente egy lányhoz, most h ideköltöztem együtt lakunk :D nemfogsz eltévedni, felszálsz a vonatra és Szegeden meg le, mond a csajnak h jöjjön ki eléd és ennyi, ha joltudom Szeged az végállomás szóval nemtucc rossz helyen leszálni.
2015. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mégis milyen felnőttet akarsz magaddal rángatni? Ezek szerint nem is vagy nagykorú... a szüleid elengednek egyáltalán?

Amúgy ha odafele a vonaton eltévedsz, ahhoz külön gratulálok... Nyilván ha megkéred a lányt, kijön érted az állomásra, onnan meg együtt mentek. Senki se várja el tőled, hogy egy idegen városban egyedül feltaláld magad.

2015. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elárulom: az elveszett turista fiúkat bele szoktuk főzni a szegedi halászlébe. Attól olyan finom :))


Túl sok minden nem derül ki a kérdésedből. Hány éves vagy, melyik városból akarsz Szegedre jutni, milyen közlekedési eszközzel és mennyire ismered jól a csajszit és mennyire ismerik egymást a szüleitek?

- Optimális esetben a kutya se várja el, hogy egyedül bolyongj egy vadidegen városban. Vár az ismerős amikor megérkezel, kikísér, amikor elmégy (rád hegeszti a busz ajtaját, hogy vissza se gyere).

- Szeged vasútállomás tényleg végállomás, vonatról nem tudsz rossz helyen leszállni :)

- Viszont néhány helyről (pl. Debrecen), csak átszállással lehet ide eljutni vonattal. Azt még 27 éves fejjel sem szívesen csinálom egyedül, gyakorlatlan utazónak nem is ajánlom. (Ellenben átszállásmentes busz van.)

- Szeged, ha hozzászoksz, viszonylag átlátható dolog. Ráadásul szinte minden a belváros felé tart. Ajánlom a Google Térképek tanulmányozását. Biztos, ami biztos útvonalterveket, térképeket lehet magaddal vinni papír formátumban és telefonon.

- Csóró egyetemista megoldás: volt olyan ismerősöm, akivel félúton találkoztam.

- Az sem mindegy, hogy a szüleitek mennyire ismerik egymást/mennyire vagy fiatal. Ha túl fiatalka vagy, lehet, hogy a szüleid nem szívesen engednek el messzire, vadidegenekhez, akkor meg túl sok választási lehetőséged nincsen.

2015. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!