Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád számodra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád számodra milyen az álomnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan is definiáljátok az ideális nőt, mint külsőleg és belsőleg

a külsőhöz írhattok pontos adatokat is, ha úgy jobb

illetve belsőleg milyen lenne a tökéletes nő, úgy az életben mint a szerelemben

baj, ha fura,- gondolok itt kinézetre, gondolkodásra, ha nem a véleményektől függ

és mi van, ha kicsit izmosabb, de nem a fitnesz lady stílus

illetve szeretitek, ha végtelenül romantikus és többre tart egy holdfényes sétát mint egy szexet,- legyen az akár vad


Na jó itt már magamhoz kalandoztam, de mégis

külső:

belső:

ha lenne egy géped, ahol kreálhatsz egy álomnőt

Válaszodat köszönöm, 19 vagyok, félreértés ne essék :)



2015. márc. 29. 19:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
*engem
2015. márc. 29. 20:00
 12/24 anonim ***** válasza:
Én a szép arcú és vékony lányokat szoktam megnézni. Az, hogy farmer nadrág van rajta, az nem gond.
2015. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy meg is szólítod őket :-)
2015. márc. 29. 20:08
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy le se bagóznak olyankor. Fog ez még változni.
2015. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Így van, fognak még a lábaid előtt heverni. ha tennél ki képet, vagy küldenel, lehet h már itt is terdelne mindenki :-D

7 es voltam.

2015. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Dehogy szólítom le őket, sietni kell a buszhoz. A buszon pedig leülök és úgy csinálok, mint aki alszik, így az öregek nem fognak a helyemre pályázni. :D
2015. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Egész alakos képem ha van egy, mivel nem csattog körülöttem a fényképezőgép lépten-nyomon :)
2015. márc. 29. 20:15
 18/24 A kérdező kommentje:
Úgyhogy, belső meg külső, mondjuk hallottam már párszor, hogy a pcsamutogatós csajtól kérdeznek rólam, szóval talán van remény :)
2015. márc. 29. 20:17
 19/24 anonim ***** válasza:
Én is A4-es oldalakat tudnék írni erről - már ha tényleg lenne egy "gépem", amivel meg tudnám alkotni ezt a nőt (egyébként úgy hallottam egyes távol keleti országokban működik ez a dolog. Neveltethetsz magadnak feleséget). Esetleg van kedved információt cserélni? :D
2015. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor láthatjuk a képet rólad? \o/
2015. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!