Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád számodra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád számodra milyen az álomnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan is definiáljátok az ideális nőt, mint külsőleg és belsőleg

a külsőhöz írhattok pontos adatokat is, ha úgy jobb

illetve belsőleg milyen lenne a tökéletes nő, úgy az életben mint a szerelemben

baj, ha fura,- gondolok itt kinézetre, gondolkodásra, ha nem a véleményektől függ

és mi van, ha kicsit izmosabb, de nem a fitnesz lady stílus

illetve szeretitek, ha végtelenül romantikus és többre tart egy holdfényes sétát mint egy szexet,- legyen az akár vad


Na jó itt már magamhoz kalandoztam, de mégis

külső:

belső:

ha lenne egy géped, ahol kreálhatsz egy álomnőt

Válaszodat köszönöm, 19 vagyok, félreértés ne essék :)



2015. márc. 29. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem elhiheted, hogy van. Nem mindegyikünk kergeti a bunkó plázacicákat, akik fűvel fával kefélnek, csak mert BMW-nk van. Ha olyan típus lennék, én már kérném is hogy hová menjek és mikor.
2015. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hová akarsz menni és kihez

és milyen képet :D

emberek, én tanulok, nem csak vicc :) itt nem tudok képet küldeni

ja és mi a véleményetek arról, hogy van egy pasi ő mondta, hogy tetszem neki, szeret, de mellette van csaja és vele él

2015. márc. 29. 20:24
 23/24 A kérdező kommentje:

[link]

Spasiba mindenkinek

2015. márc. 29. 20:43
 24/24 anonim ***** válasza:
Átlagos, de ennek ellenére nem vetném el vele a párkapcsolatot.
2015. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!