Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek meglépjem vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek meglépjem vagy ne? Szerelem? Szüzesség? Egyebek.

Figyelt kérdés

Több olyan férfi van akikhez vonzódom és szeretnék velük kapcsolatot, de tudom, hogy nem lenne tartós, mert sok minden szól ellnünk. Ami viszont a dilemmám tárgya, hogy még szűz vagyok. Eddig úgy voltam vele majd találok egy normális férfit és szépen a kapcsolat fejlődésével minden megy a maga útján. De ez nem így megy. :/

Nem tudom mitévő legyen várjam a "hercegem" később pedig úgy fogom gondolni, hogy megérte vagy lépjem meg azokat az alkalmakat amik adódnak és gyűjtsek tapasztalatot...

(persze a barátaim az utóbbit javasolják)


(megjegyzem nem a mesékben élek... de azért úgy gondoltam az első már azért komoly kapcsolatban történjem már meg, na csak úgy... )


A kérdés pedig annak, szól hogy elbizonytalanodtam, hogy jó-e így ahogy csinálom vagy inkább legyek olyan mint az átlag?!



22/L.


2015. márc. 30. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod. Te akarod? Hogy érzed, jó lesz neked?


21/F

2015. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1-es, pont ezt nem tudja, hogy jobb lesz-e neki. :/
2015. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudok helyette dönteni. Az én életfilozófiám az, hogy inkább belevágok, és megbánom, mint azon sajnálkozzak, hogy mi lett volna, ha... De ez csak én vagyok.


#1 voltam.

2015. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz nem szerelemből veszted el. Nagyon kevés esélyt látok arra, hogy "herceget" találj. Jobb olyannal akibe nem fektetsz különösebb bizalmat és nem vagy szerelmes. Így nem érhet olyan nagy csalódás. Az elsőnek mindenképpen mondd meg, hogy szűz vagy, óvatosnak és figyelmesnek kell lennie! Írj majd, hogy döntöttél és, hogy milyen volt!
2015. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eleget vártál.
2015. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!