Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves nő létemre kb.18-20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő létemre kb.18-20 évesnek néznek, a korombeli pasikat mennyire zavarja ez egy nőben?

Figyelt kérdés
Amikor egy beszélgetés során kiderül a valós életkorom, döbbent tekintet a reakció általában, és kértek már bocsánatot is, amiért nem vettek komolyan, és ennyire fiatalnak gondoltak.
2015. márc. 30. 09:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem zavarja.Én is így vagyok egyébként,pedig van gyerekem is,konkrétan estek is már nekem,hogy mikor szültem 14 évesen? De egyéb kellemetlen helyzetek is adódtak.Rendszeresen 20 éves srácok próbálkoznak be,de még mindig jobb ez,mintha öregebbnek néznének a koromnál.Az viszont zavar,hogy sokszor én is azt veszem észre,hogy nem vesznek komolyan,mert fiatalabbnak néznek.
2015. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik.
2015. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Pont a napokban zajlott le egy ilyen beszélgetés egy buszmegállóban, egy másik utassal álltam szóba, akinek már unokái is vannak, és elkezdtünk munkáról beszélgetni, aztán rákérdezett, hogy elnézést, de mennyi idős vagyok, mondtam, hogy 30, és erre bocsánatot kért, azt gondolta ránézésre, hogy még csak most érettségiztem.
2015. márc. 30. 09:57
 4/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavaró, legalábbis engem nem érdekelne. Azt is kétlem, hogy bárki mást zavarna. Az, hogy jóval fiatalabbaknak nézel ki előnyös is lehet számodra. Mondjuk, ha gyerekesebb vagy a korodnál akkor joggal gondolják, hogy annyi vagy amennyinek látszol. Úgy gondolom inkább a viselkedés az ami zavaró tud lenni egy emberben, nem pedik a kinézet. Nyilván itt most azokról van szó, akik nem igénytelenek vagy hanyagolják el magukat. Egyébként meg, melyik férfi ne szeretne maga mellé egy fiatalos, csinos nőt?
2015. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Szeretni szoktuk a szép, egészséges fiatalos testet. Hát ha még érdemben van mögötte tapasztalat is.. bár láttam én már 30 éves nőt aki hisztiben, féltékenykedésben és ilyen módon 'idiótaságban' túltett egy tapasztalatlan kis tinilányon..
2015. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Imádnám
2015. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Inkább munkában, szakmai téren van tapasztalatom, magánéleti téren a családom tucatnyi rossz példájából tudtam eddig tanulni inkább.
2015. márc. 30. 10:10
 8/31 anonim ***** válasza:
Akkor ez van. Egy 30 éves nőtől már sokan várnak némi tapasztalatot lepedőakrobatikában, de igazából.. szerintem nézz ki szépen, legyél nőhöz képest normális és találd meg az igazit O:)
2015. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha nem vesznek komolyan akkor ott a megnyilvánulásoddal is vannak gondok, ami nem feltétlenül a külsődből adódik.
2015. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Akit zavar (már ha van ilyen), az úgyis gyorsan lelép. Akit pedig érdekelsz, nem fog ilyesmin fennakadni. Mondjuk én is szívesen ismerkednék veled, bár nem ez volt a kérdés.
2015. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!