Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok még egyetemista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok még egyetemista, de szeretek könyvtárba járni - fiú létemre - akkor van esélyem korombeli értelmes, kedves és csinos lányokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a fórumot, de ami ezzel a témával foglalkozik, az igazából egyetemistáknak szól, akik a könyvtárban tanulnak, vagy ilyesmi. A kérdésem az lenne, hogy járnak-e könyvtárban 17-év körüli lányok, és ők mit szólnának hozzá, ha valaki beszélgetést kezdeményezne velük?

2013. febr. 24. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem sok 17 éves lány jár könyvtárba, őket még nem az köti le. Am. ott is az a helyzet, ha jól nézel ki van esélyed, ha nem akkor már kevesebb.
2013. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen, évek óta járok könyvtárba, és igen, vannak ott fiatalok is. Mondjuk ha ott akarsz ismerkedni, akkor ne a tiniregény részlegnél keress magadnak barátnőt, mert az a Tvájlájtot és hasonló szennyet olvasó lánykák lelőhelye.
2013. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom az ember nem ismerkedni jár a könytárba. Bár ha a szemezés már megy akkor jöhet a dumcsi...
2013. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát eléggé kevés lány az aki könyvtárba megy és akik mennek azok tuti okosak szóval tuti találnál ott magadnak olyan lányt aki felkelti az érdeklődésedet meg fordítva csak ügyesen kell csinálni a dolgokat ;)
2013. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem járnak. Ha 17 éves lányok érdekelnek, akkor az érettségire/nyelvvizsgára felkészítő könyvek és a lábjegyzetelt kötelező olvasmányok körül sündörögnék a helyedben. Az én időmben (29/N) az ilyen könyveknek nagy keletje volt, gondolom, ez most is így van.


Ha meglátsz egy lánynál egy ilyen könyvet, szerintem megszólíthatod, ha nyelvkönyv, megkérdezheted, mikor, milyen vizsgatípusban vizsgázik, ha tankönyv, hogy milyen szakra készül stb.


Ha esetleg egyetlen/utolsó példány a könyv, akkor megkérheted, hogy szóljon, amikor visszahozza, és akkor telefonszámot cserélhettek...vagy megkérheted, hogy adja oda kis időre lefénymásolni. A kedvességéért cserébe meghívhatod egy teára.


Engem 17 éves koromban nem zavart volna, ha megszólít egy srác a könyvtárban. Úgyhogy hajrá!

2013. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!