Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok akik "rondák", miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok akik "rondák", miért nem fejlesztik önmagukat?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azokat a srácokat, akik több száz nőnél próbálkoztak bevágódni, és csak elhajtották őket, és a külsejükre fogják a dolgot. Miért hiszitek azt hogy ez a külsőtök miatt van, és nem a belsőtök miatt? Miért nem vagytok képesek fejleszteni magatok?(A kisugárzástól kezdve, a belső tulajdonságotokon át.) Miért rinyáltok állandóan, ha nem vagytok képesek változni?

2015. márc. 30. 16:55
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
82%
mert könnyebb sírni mint változtatni őnmagunkon
2015. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
33%
Hiába változtatnak a személyiségükön, hogyha az első benyomás a fontos és elsőre úgyis a külsejüket nézitek meg, hogyha olyan genetikai "adottságaik" vannak, amin nem lehet változtatni, akkor mégis mit kéne csinálniuk, mond már meg...:D Egyesek ha a fejükre állnak és elkezdenek pörögni, akkor sem keltik fel a kiszemelt lány figyelmét, az igényeik miatt.
2015. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
17%

plusz lelkileg roncsa teszitek oket a sok elhajtassal!

Erted mar draga kerdezo?

2015. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
3: Férfi vagyok. :) 2: "Hiába változtatnak a személyiségükön, hogyha az első benyomás a fontos és elsőre úgyis a külsejüket nézitek meg, hogyha olyan genetikai "adottságaik" vannak, amin nem lehet változtatni, akkor mégis mit kéne csinálniuk, mond már meg...:D " Gondolom én a baráti társaságból próbálnak meg először felszedni nőt, akiknél nem játszik az első benyomás.
2015. márc. 30. 17:01
 5/50 anonim ***** válasza:
96%

Ezt én sem értem.

Ha ronda vagy,menj fodrászhoz,menj szoláriumba,kezdj el edzeni és akár mellette küzdősportolni,figyelj a kajára,megfelelő tápkiegek alkalmazására.Nem árt elmenni normális prémiumabb ruhákat venni.

Igen ez nem kevés zsé,de ez van.


Plusz mellette kommunikációs tréningek,szocializálódni és fejleszd magad plusz az életedet.

2015. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzáson, hogy lehet változtatni? Sehogy. Belső tulajdonság, ha egy ronda fiú kedves, az nem jó, az unalmas a nőknek, ha rámenősebb, az se jó, akkor az a baj, hogy türelmetlen, kanos. Egyébként,akinek előnytelen az arcszerkezete, az vehet fel akármilyen ruhát, belőheti akárhogy a sérót, akkor sem lesz sikere, max. megdicsérik a ruháját, vagy a haját, kb. ennyi. Önbizalommal is annyit lehet elérni, hogy elkezd ismerkedni egy csajjal, közben a csajjal gondolom más is ismerkedik, aki jobban néz ki, akkor a csaj tuti, hogy a jobb külsejűt fogja választani. Arra meg semmi szűkség, hgy de jó haver lettem egy csajjal, meg de jó, hogy megtudom nevettetni, közben más meg simán kúrogatja.
2015. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Igen belsőleg a ,,Jó fiú szindrómát" kell levetkőznöd.

Olvasd ezt el.

[link]


Ezt melegen ajánlom neked.


Igen ne kedves,aranyos legyél hanem FÉRFI,igazi rossz fiú,aki tudja mit akar akitől benedvesednek.

És igenis a külsődet sok sok edzéssel,szolival,séróval,jó ruhákkal javíthatod.

Ez kőkemény átalakulást igényel.

2015. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Az ocsmány képem hogy kéne fejleszteni?
2015. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 To7ka ***** válasza:
100%

5# nagyon jól leírta. Nem normális, hogy órákat tölt valaki sírással. Gyakorlatilag minden alapvető visszataszító külső tulajdonságon rengeteget lehet segíteni. Ha csúnya az arcod, egy drága fodrász aki ért hozzá, milyen frizura állna jól Neked, rendbe rakja, akármennyire is problémád van vele, elmész egy kozmetikushoz, hogy csináljon valamit pattanásaiddal, idétlen szemöldököddel, az edzés, a sport eszméletlen sokat javít az önbizalmadon, és ezzel a kisugárzásodon. Iratkozz be olyan edzésre, ahol figyelik a tartásod, és segítenek megerősíteni a megfelelő izmaid a megfelelő tartás mellett, hogy szépen határozottan kihúzva egyenesen tudj járkálni.

Ez mind a kisugárzás része. Az első benyomásé, ahogy rád néz valaki, egy ápolt, önbizalommal telt, egészséges embert lát. Nagyon sokat számít a jó táplálkozás, vitaminokat kell nyomatni, szintén rengeteget segíthet az arcodon, "egészségesebben" nézel ki.

Erre jön rá egy új ruhatár, ami valóban költségesebb, de kreatívnak, ügyesnek kell lenni, és egyszeri befektetés, ami halmozottan megtérül.

Kegyetlen sok munka és energia van benne, nem lehet a génekre fogni. Maximum megkönnyíti a munkád, de nem oldja meg helyetted. És mi a francért ne csinálnád?:) Ha egy ilyen a kérdező által említett nyavajgós srác szeretne barátnőt, akkor igenis kezdjen el melózni érte. Még ha utána nem is találsz pár hétig senkit, mert még mindig olyan belső tulajdonságaid vannak, amikhez több idő kell (kommunikáció, stb), rohadt jól fogod érezni magad a bőrödben, és könnyebben szóba állnak Veled, több gyakorlatot szerzel.

2015. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan figyelj én kb egy év alatt most ez nagyképűen hangzik de 1,5 milliót költöttem magamra,edzés,személyi edző,szoli,fodrász,sok-sok ruha,szakmai fejlődési tréningek(több pénzt keressek).


Jó én extrémen belecsaptam a lecsóba,de megérte.ÉS még most is tart a folyamat,hogy egy vonzó sikeres férfias pasi legyek aki vonza a nőket,mert nem vonzalmat akarok kelteni hanem olyan férfivá válni aki vonza a nőket.

2015. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!