Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek az olyan lányokról akik minden hétvégén isznak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ultra kiábránditó!!!!!

32/F -nem vagyok anti alkoholista

2015. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dugnám őket.
2015. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
És hétköznap meg szomjaznak?:(
2015. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Semmi.Igyon mindenki annyit amennyit akar.
2015. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést fordítva is fel kéne tenni... Ez is olyan, mint a sapi, aki sok csajt meghúz, az menő, de ha egy nő fekszik össze sok emberrel az gáz... -.-
2015. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Taszító.
2015. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Had igyanak,így legalább baromi jó csajoknak is "bejövök" :-P.
2015. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mit, de egészségükre.
2015. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha csak hétvégén, az sztem nem gond. Viszont hét közben ne igyon.
2015. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%

Miért számít bűnnek ha fiatal emberek (fiúk vagy lányok, tökmindegy) koruknak megfelelően viselkednek?

Fiatalon igenis bulizni kell, inni, füvezni, kipróbálni azokat a dolgokat, megélni azokat a dolgokat, amiket később már nem lehet. Nyilván ne 14 évesen kezdje, de olyan 20-24 éves emberek esetében szerintem ez benne van. Ha minden hétvégén a barátaival összeül és megisznak együtt egy-két üveg bort mondjuk, pár sört, vagy akármit, az is ivásnak számít, de közben szociális életet is fejlesztenek vele. Ha arra gondolsz, hogy szórakozóhelyre megy, és ott iszik pár koktélt, bármit, akkor az sem értem, miért probléma, ő ilyen karakter.


Ha hétköznap napközben is folyton részeg lenne, azt mondanám, jogos a kérdés. De így...

2015. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!