Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is történik ez koli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is történik ez koli férfi zuhanyzóban? 19/F

Figyelt kérdés

A helyzet adott, fürdesz, és a meleg víz hatására enyhén el kezd ágaskodni, de nem áll fel teljesen, a koliban nincs függöny, csak sima válaszfal, számomra ez elég röhejes és félreérthető lenne, ha másnál látnám.

Most költöztem be a koliba meg fogom szokni a helyzetet majd.

Kérdés ez csak az én fura fétisem vagy mi, vagy másnál is előfordul? XD



2015. márc. 30. 17:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ez kérdés lett volna: Meg fogom szokni majd?
2015. márc. 30. 17:57
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Esélyes szerintem. Amikor aktívan sportoltam a tusolókban mindenféle állapotban láttam vagy százat legalább :)

Előfordul.

2015. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Interferencia ***** válasza:
100%

1. Nekem nem áll fel a meleg víztől.

2. Nem nézem mások farkát.

2015. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor te csukott szemmel mész be-ki a zuhanyzóból?! XD
2015. márc. 30. 18:14
 5/15 Interferencia ***** válasza:
100%
A perifériás látásommal érzékelem, hogy hol helyezkednek el a többiek, és szándékosan nem arra nézek.
2015. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na, ezért a válaszért megy a zöld kéz!:D
2015. márc. 30. 18:20
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Az azért csúnya lenne ha szemlesütve kéne mászkálnom egy tusolóban mert úristen farkakat látok. :)))))

Bakker még jó, hogy van neki, elég gáz lenne ha nem lenne nem? :D

Teljesen normális, hogy ha bemész egy meztelen pasikkal teli tusolóba, akkor látsz pár tucatot. Nem elé térdelni kell, csak megérteni, hogy ez normális, és nem álszenteskedni meg prűdködni.

2015. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a meleg viztol mindenkinek nagyobb lesz
2015. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

1.Egyetértek .Dowd!


2.Hát igen természetes, de az enyém már egy kicsit merevebb is, olyan félárbocnak mondanám XD

Majd megnyitom kicsit jobban a hideg vizes csapot, ha érzem, azt csá XDDD

2015. márc. 30. 18:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezzel foglalkozni! Nekem rendesen fel szokott állni ha zuhanyzok,olyankor befelé fordulok,ennyi.Ha meglátnak az sem zavar,de direkt azért nem mutogatom.Mással is előfordul,én is láttam párszor. Látjuk,de nem figyelgetjük egymás farkát.
2015. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!