Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tart a férfi szépségideál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tart a férfi szépségideál? Igazi férfi már senkinek nem kell csak cuki meg aranyos én ezt nem értem?

Figyelt kérdés
mindenhol ezt látom hogy cuki meg aranyos helyes meg ilyenek.vegyenek hörcsögöt az aranyos. most komolyan ha valaki egy férfire gondol akkor valami aranyos jut eszébe? nagyanyám se azt irta levélben nagyapámnak hogy jajj milyen aranyos vagy jenő várunk haza.nevetséges. hova tünt a régi szépségideál? a nagy szőrös erős tekintélyt parancsoló amilyennek lennie kell egy férfinak?és mért undorodnak ma ettől a nők?ha engem valaki cukinak nevezne azon minimum nagyon megsértődnék. sztem a kiscsibe a kiskutya és társaik azok na azok cukik.de nehogymár egy férfival szemben ez legyen a támasztott követelmény.
2015. márc. 28. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek, bár én nem szeretm ha valaki szőrös.

L

2015. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát engem pl a cuki, kisfiús arcú fiúk egyeltalán nem vonzanak, de valamiért egyre több van belőlük.
2015. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van!

24/L

2015. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Az igazi nők úgyis a férfit fogják választani, plázapiscákkal, kozmogörlökkel, kislányokkal, ribizlikkel, emócicákkal és társaikkal meg nem kell foglalkozni.


Az a nő akinek nem a férfi kell, az nem kell egy férfinek.

2015. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én nem látom így, a környezetemben lévő férfiak legtöbbje szakállat hord.. és ez nagy szó, mert bölcsész vagyok:D


most erről eszembe jutott egy idétlen cikk.. a metroszexuális után a favágószexuális:D

[link]

okééé, velvet, egy nagy szar, de a fazon stílusos, pedig igazából csak egy hipszter baltával:D de férfias

2015. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Maximum a tinik körében egyre több a cukifiú.Igazi férfiakat még lehet találni 35-től felfelé.
2015. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
5ös, a férfi nem elsősorban a kinézetétől férfi. Hanem a cselekedeitől és a kisugárzásától.
2015. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nyilván, de mi más lehetne férfiasabb cselekvés, mint egy fa kivágása?:D
2015. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése. Sőt, attól, ha valaki szőrös, még lehet írtó cuki, aranyos, helyes.

Férjem nagydarab, bajszos-szakállas, izmos (de nem kigyúrt állat) és imádnivalóan cuki pofa.

2015. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat örülök hogy valaki egyetért velem.

annyit fűznék hozzá még: hatos válaszoló nemcsak 35től felfele. én 22 vagyok és megfelelek az általam leírtanak.csak olyat nem találok akinek ez bejönne.

hetes aki cukika fiúcskákat keres azt szerinted mennyire érdekli a belső és hogy mit cselekedik valaki.akkor nem az lenne az első kritérium.

és ne vágjuk már ki a fákat.környezet rombolás.nélkülük még lélegezni sem tudnánk.

2015. márc. 28. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!