Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik alak vonzóbb a képen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik alak vonzóbb a képen? A teltebb, vagy a vékony?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 30. 20:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az első vonzóbb.
2015. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nekem a jobboldali jobban tetszik.
2015. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
69%

14 eske :)


Többet tudok a nőkről, mint amit te elképzelni tudsz :) bizony koplal szegény lány mert pont az ilyen idiótáknak akar megfeleni, mint te.

Elég béna kép mind a kettő, de sajnos ugyanezt látom a húgomon mert annak is egy ilyen barom barátja van....legalábbis addig míg le nem csapom :D

2015. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék dönteni! Mindketten eszméletlenül vonzók! Gyönyörűek!
2015. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

A második -nekem- borzalmas. Tényleg ne haragudj meg érte. Ha az első fogyott le így, jó megértem, nem tetszett magának, kicsit formálódni akart, de nagyon túlzásba lett víve.

Ott vannak a csípőcsontok, mint egy lerágott csirkecomb... Ááááá! Bocs, nekem nem tetszik.

Viszont a soványság (mert ez már nem karcsúság, ez több annál) még mindig elég divatos, sokaknak tetszik.

Ha a képen látható lány így tetszik magának, akkor jó, mert ez számít igazán, hogy jól érezze magát a bőrében. Egyébként ez még nem az egészségtelen kategória, de közel áll hozzá, úgyhogy szerintem itt már le kellene állni a fogyással.

2015. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
A vékonyabb szebb.
2015. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Az első csámpás, a második teljesen deszka. Egyik sem kéne.

A jellemetekről meg sokat elárul a csodálatos rend, ami a szobátokban uralkodik.

2015. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
1.
2015. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Komolyan nem látjátok, hogy ez a test ugyanazé az emberé, a lány lefogyott 65kg-ról 58kg-ra?
2015. márc. 30. 21:04
 30/36 anonim ***** válasza:
Komolyan.
2015. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!