Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnya arcot lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya arcot lehet jó alakkal kompenzálni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 17:04
 1/10 A kérdező kommentje:
(lányok esetében)
2015. febr. 21. 17:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért csak nincs olyan csúnya arcod! :)
2015. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, abszolút!
2015. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ronda az az arc és milyen jó az az alak.
2015. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van az az arc amin már nem javít a test
2015. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van ahol lehet.

küldj képet!

2015. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fotó alapján meg mondom neked. De olyan nincs hogy csúnya. Valakinek akkor is tetszeni fogsz.
2015. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lány esetében persze. Nyilván azért nagy valószínűséggel te nem fogod megkapni a kigyúrt, sármos, borostás alfahímet, hanem be kell érned egy átlagos, vagy kicsit rútabb sráccal. Hozzáteszem, lehet jobban járnál, mert sokkal több érték tud lenni egy olyan emberben, aki nem kap meg mindent csettintésre.
2015. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó trrmészettel és alakkal miért ne. De nem hinném, hogy olyan csúnya lenne az arcod! Írt ide egyszer egy lány hogy nagyon csúnya az arca. Kértem küldjön képet. Küldött az e mail címemre. És egy szépség volt. Nem is értem hogy láthatta magát csúnyának. Lehet neked is önértékelési gondjaid vannak. Csúnya ember kevesebb van mint szép. A legtöbben átlagos kinézetűek.
2015. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hmmm ... vagy harminc éve leszólítottam egy bomba alakú nőt, aki után a vasútállomásról ballagtam a város felé már hosszú percek óta ... persze, hülyén szólítottam le, mert nem igazán néztem rá, mikor mellé értem ... aztán már beszélgettünk mikor ránéztem ... júj! ... pedig tényleg tökéletes alakja volt ... sietve elköszöntem, és befordultam az első utcán
2015. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!