Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az hogy nem kell nekem párkapcsolat, se társasági élet?

Figyelt kérdés
19éves srác vagyok,nem volt barátnőm,se randim,nem járok bulizni,nem iszok alkohot,több éve sportolok,sokat tanulok,full jól megvagyok.

#fiú #hiànyzik par emberi érzés belőlem
2014. márc. 8. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Akkor teljesen normális.
2014. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1.

ès mikor nem az?

2014. márc. 8. 23:15
 3/23 Noydra ***** válasza:
100%
Ha komolyan sportolsz, ... akkor sem :D
2014. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ha nem zavar, akkor ez van. miért érdekel, hogy normális-e.
2014. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
47%
Semmi furcsa nincs benne. A legtöbb fiatal elvesztegeti a fiatalságát a kiforratlan párkapcsolatokra meg a bulizásra ahelyett, hogy megalapoznák a jövőbeli egzisztenciájukat szorgos tanulással és kemény munkával. Engem sem érdekel nagyon a társasági élet, legfeljebb diákkörökön meg hasonló rendezvényeken veszek részt mint demonstrátor. Ráérek majd szórakozni 30-40 évesen, amikorra valószínűsíthetően egy elég kényelmes életet fogok tudni kreálni. Férfiként amúgy is ráérek nőt találni. Néhány barát azért nem árt az embernek, mert bármikor szükség lehet rájuk. 21/f
2014. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2014. márc. 10. 20:57
 7/23 anonim ***** válasza:

Azért van ez mert zárkózott típus vagy. Sokáig el lehet így lenni, csak aztán pár év múlva rájössz h mégis jó lenne egy barátnő, akivel lehet "ezt-azt" csinálni és akkor kell majd szembesülnöd vele, hogy sem társasági érzéked nincs (honnan is lenne?!) sem a nőkhöz / párkapcsolathoz nem értesz.


Szükséged van tapasztalatra, különben később nehezebb lesz.

2014. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Már most nincs társasági érzékem ès sem a nőkhöz / párkapcsolathoz nem értek

És megis ugy vagyok vele h boldog vagyok.

Tud még vki ilyet?

2014. márc. 11. 21:52
 9/23 anonim ***** válasza:
milyet?
2014. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Noydra ***** válasza:

Egyenlőre ezzel nyugtatod magad.

Aztán majd pár év múlva rájössz.

2014. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!