Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felvenni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felvenni a kapcsolatot egy régi "exemmel"?

Figyelt kérdés

Még akkor volt köztünk valami szerelem féleség, amikor abban a korban voltunk, hogy csak kézen fogva sétáltunk, meg csókolóztunk.Nem tartott tovább pár hétnél, mert még nagyon gyerekek voltunk ( én 14, ő 15 ). Azòta eltelt 5 év és nem is beszéltünk a szakítás òta , de kb. két hete Vele álmodtam. Sűrűn eszembe jutt és bármit megadnék, hogy újra velem akarjon lenni.Biztos nagyon sokat változott, ahogy én is , de már sokkal érettebbek vagyunk, talán már jobban működne a dolog. Szombaton elmentem egy meccsre, amin ő is ott volt.Pár méterre állt tőlem, de nem vett észre, én viszont le se tudtam róla venni a szemem. Ez volt az első alkalom, hogy azóta ùjra láttam, ez is teljesen véletlen volt. Nem mertem odamenni hozzá, mégis mit mondhattam volna? Lehet nem is emlékszik rám.Facebookon se merek írni neki, túlságosan félek, hogy nem írna vissza.

Másra se tudok gondolni, csak rá..főleg szombat óta.Tudtommal nincs barátnője és, ha régen első látásra belém zùgott akkor talán most sem lenne esélytelen, nem?


2015. márc. 31. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudod felvenni a kapcsolatot. Ez van.

Aki ilyen félős az maradjon otthon, és üljön be a sarokba, és haljon éhen

2015. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!