Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz hogy 16 évesen még nincs pasim?

Figyelt kérdés
Komolyan. Nem kérek az idióta kommentekből.Őszinte válaszokat szeretnék olvasni. Nem volt még soha pasim, nem csókolóztam még senkivel.Miközben az osztálytársaim már rég elvesztették a szüzességüket.Nem arról van szó, hogy ronda lennék, szép vagyok sőt.Sokan próbálkoztak már nálam.DE még senki nem fogott meg annyira(személyiségre gondolok), hogy egyáltalán elgondolkozzak azon, lehet belőle valami. Mi a véleményetek? Nagyon gáz?

2015. márc. 31. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire :)
2015. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Sőt, fontos, hogy ne egy olyannal gyere össze, aki nem érint meg belül.
2015. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
maxi gáz nekem már 5 pasim volt mind komoly :)
2015. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd ha eljön az ideje találsz magadnak valakit, most ne foglalkozz ezzel, attól nem találod meg hamarabb azt, aki boldoggá tesz:)
2015. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Huhh, hát ahogy elnézem tipikusan az az eset, aki még 40 évesen, szottyadt csöcsökkel is az igazit várja majd, persze akkor már csak egy hajléktalan kefélné meg XD
2015. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább az a gáz, hogy az osztálytársaid már "rég" elvesztették.
2015. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, te tetted jól hogy még szűz vagy
2015. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Teljesen ugyanez a helyzet velem is, de én is az" igazi" várok ( de legalább valami normálisra) de én úgy vagyok vele hogy szerintem érdemes várni.. Ja és ne ess kétségbe mert mint tudjuk a kétségbe esett lányok összejönnek mindenkivel akit meglátnak.. Ez meg szerintem megbántja a fiút is..
2015. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó voltam.. Bocs 16/l
2015. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van kedved ismerkedni? :)
2015. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!