Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora esély van rá hogy 15 évesen, lánykén alacsonyabb pasim legyen?

Figyelt kérdés
Én 182 centi vagyok, de az szinte az összes fiú aki tetszett eddig alacsonyabb nálam. Szerintetek a 15-18 éves korosztály mennyire fogadja ezt el? A fiuknak bejönnek a magas, vékony lányok (nem kórosan sovány)?
2014. ápr. 11. 20:22
 1/6 anonim válasza:
Nekem igen :)
2014. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:
52%
Persze és az milen gáz már mikor Ő akar megcsókolni és lábújjhegyre kell neki állnia közben?:)
2014. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.. :/
2014. ápr. 11. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó magas vagy.

Én 17 éves vok(fiú) és kb 185 cm.

Szerintem én már nem de te még fogsz nőni ki tudja mennyit. :D

2014. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja válasz lemaradt.

Elég nagy esély van rá szerintem mert 15 évesen a fiúk talán elérik ezt a magasságot.(és akkor már szerintem nagyon magasak)

Kevés lányt ismerek aki ilyen magas lett volna 15 évesen.

2014. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig nem akarok :'(
2014. ápr. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!