Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én rányomultam, pedig barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rányomultam, pedig barátnője van, de nem állt ellen, mi legyen most?

Figyelt kérdés

A rossz idő ellenére is épp Balatonon vagyok az osztályom nagy részével egy csapatépítő tábor félén. Jöttek le hozzánk ifisek, köztük van egy iszonyatosan helyes srác, nagyon jól néz ki. Van barátnője, mondta, de már pár óra után éreztem, hogy izzik köztünk a levegő. (22 éves amúgy)

Én nem vagyok olyan hogy szét akarok dúlni egy párkapcsolatot, de sikerült pár olyan helyzetbe kerülnünk, amik elég forróak voltak...egyik este buliztunk, már senki nem volt szomjas amikor valaki felvetette, hogy üvegezzünk. Kipörgettek, mertem, és azt kaptam feladatként hogy sztriptízeljek fehérneműig egy általam választott srácnak. Én pedig őt választottam, és részben a pia részben meg az ösztöneim miatt is kicsit durvábbra sikerült a tervezettnél. (Tudok táncolni és az alakom is jó, minden nagyképűség nélkül) Olyan helyekre raktam a kezét meg nyúlkált magától is, ahová nem kellett volna, stb... Ugyanazon az estén történt hogy valahogy mellékeveredetem az ágyban (mindenki ébren volt még de senki sem a saját helyén) és elkezdett arról magyarázni, hogy rajta nincs semmi a takaró alatt. Én mondtam hogy nem hiszem el, így is volt. Erre kondta hogy nézzem meg saját szememmel. Mondtam neki hogy biztos hogy nem, persze közben úgy néztünk egymásra hogy jézusom, erre megfogta a kezem, berakta a takaró alá és konkrétan rámarkoltatott a f.arkára. (és tényleg nem volt rajta semmi..) amúgy azon az éjszakán együtt is aludtunk.

Ez csak két kirívó eset, de amúgy folyamatosan keresi a társaságom, piszkál, cukkol, mosolyog rám, tök zavarbaejtően viselkedik.

Tudom hogy én sem viselkedek a leghelyesebben de nehéz, hogy ezt kapom felőle és mellé még nagyon be is jön.

Szerintetek mi lesz, mit akarhat? 17L, köszi előre is


2015. márc. 31. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érett srác lehet.
2015. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat neki pont jo hogy odaadod magad es aztan otthon meg majd folytatja a parkapcsolatat
2015. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy akar téged. Hogy dobja-e miattad a barátnőjét vagy "megtart" mindkettőtöket, nem lehet így megjósolni.
2015. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah nem vagy olyan, aki szétdúlja mások párkapcsolatát, de azért konkrétan már széttetted neki a lábad... most magadat akarod hülyíteni vagy minket? Büszke lehetsz magadra ri banc.
2015. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ribiii vaaaagy
2015. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Mondjam meg az igazat? Te egy prostituált vagy! Szégyelld magad! Nem tudsz valami szinglire nyomulni? Azt meglátnád hogy hogyan járnál ha velem kezdenél ki. Anyád nem ismerne fel úgy átkontúroznám a pofádat. Meg egy jó nagy szék lábát az intim helyedbe nyomnák hogy ne használd többet. Remélem majd kapsz betegséget úgy hogy kirohadjon!
2015. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy utolsó büdös r*banc vagy! Lehet lepontozni. -_-
2015. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne nagyon éld bele magad. Kihasználja ezt a pár napot, esetleg meg is húz, aztán többet nem látod.
2015. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17 évesen, mindenki előtt fehérneműben táncolni egy srácnak úgy, hogy meg is fogdos közben?

Hm...jó buli lehetett...


Egyébként tényleg nem kifejezetten etikus dolog foglalt emberrel kezdeni. De a saját véleményem az, hogy itt azért első sorban ő a köcsög, hiszen neki van valakije.

Egy normális párkapcsolatba azért nem lehet így belerondítani.


Csak egy valamin gondolkodj el: szerinted veled nem ugyanezt fogja majd csinálni?:)

2015. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

"mit akarhat?"


Megdugni, aztán hazamenni a nőjéhez. A te döntésed, hogy belefér-e ez neked. Eléggé valószínű, hogy nem akar tőled semmi mást.

2015. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!