Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BingoUniti kérdése:

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom , Szerelmem ( lány ) rossz környéken lakik és általában beszólogatnak neki . Nem lehetek mindíg mellette , mit lehet ilyenkor tenni ? Rosszabb dolgok is történtek , régebbről , tapi , erőszakoskodás , ilyenek , erőszak hála Istennek nem . Nagyon féltem , ha ki megy az utcára , de nem lehet mindíg otthon . Esetleg tudtok adni rá valami tanácsot mit lehetne tenni ez ellen ? Önnvédelmi fegyverek ? ilyesmik ? Válaszokat várom

2015. márc. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Dolgoztok? Ha igen, marha egyszerű, költözzön hozzád. Ha meg nem, akkor pl. járjon biciklivel, azzal gyorsabb mintha akár futnak utána.
2015. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 18 Ő 15 . :/
2015. márc. 15. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:

vipera, zsebkés, gázspré, boxer, RPG stb. legyen a zsebben

Ebben az esetben neked kellene lépned, hogy tiszteljék és bántsák a csajt.

Kapd szép egy pár tesóval a kis köcsögöket.

2015. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösszi :DD . Esetleg valakivel történt már ilyen ? És hogy oldotta meg ?
2015. márc. 15. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás a gázspray, azt könnyen beszerezhetitek és ad egy kis biztonságérzetet. Reméljük használni nem kell, de ha mégis, legyen ott a barátnőd zsebébe, vagy pl. én télen a kabát ujjába szoktam tenni.. A mai világba sajnos nem lehet elég óvatos az ember.. :(


22N

2015. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gászspray vagy szerezzetek be feketén 1 sokkolót az elég bivaly
2015. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2015. márc. 15. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondok en egy egyszerubbet: amikor azon a kornyeken jar, ne oltozzon ugy ki; vegyen fel slamposabb ruhakat amik takarjak!!! Most komolyan gondoljatok vegig, hany lanyt lehetne megmenteni egy kellemetlen elmenytol, ha oltozkodne kivanatosan. Foleg ezek az emberek akik erre vannak kiehezve szinte varjak az alkalmat. ... aztan majd atcsereli. Dolgoztam olyan alt suliban ahol nagy szazalekban hatranyos helyzetuek vannak, alap feltetel volt a bovebb, nem csilivimimagamutogato ruha. En nem tudom hogy baratnod hogy oltozkodik de ezzel sok rosszat megsporol!!! :)
2015. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!