Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Osztálytársamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Osztálytársamba szerelmes vagyok de neki csak az ágyba kellenék!

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akibe szerelmes vagyok. Mostanában rám nyomul, de szerintem csak szexre kellenék neki, én nem akarok azonnal lefeküdni vele. Mit csináljak? (légyszi értelmes válaszokat) 14/L

2015. márc. 31. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyük tisztába a dolgokat: csak ki akar használni. Nem te érdekled, hanem a puncid. Ez csak lelomboz... Ha nem, segítek még egy kicsit: ez egy barom.
2015. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd a srácot figyelmen kívül
2015. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te buta vagy..miért foglalkozol ilyen bunkókkal?Gondolkozz el miért is kéne neked egy ilyen tuskó fiú!
2015. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Huha, ebben a korban a fiúk ilyenekkel foglalkoznak, hogy lányok csak szexre kellenének nekik? Az én osztálytársaim ennyi idősen még azzal szórakoztak, hogy női csatokat rakosgattak a nyelvükbe meg az orrukba, és azzal hülyültek.

Menthetetlenül öregszem...


Egyébként ne foglalkozz vele. Majd elmúlik a szerelem, semmiképpen ne add oda magad neki.

2015. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Miert gondolod hogy csak szexre kellenel?14 evesen nem hiszem hogy nocsabasz lenne.
2015. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, nem lesz egyszerű elfelejteni, mert még 3 hónapig egy osztályba járunk! :( És de 14 éves és nőcsábász!
2015. ápr. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!