Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy két ember vonzódik egymáshoz?

Figyelt kérdés
A kérdés inkább arra irányul, hogy honnan tudja az egyik fél, milyen jelzésekből meg ilyesmikből, hogy a másik fél vonzódik hozzá? Esetleg úgy, hogy nem ismerik egymást személyesen.

2015. márc. 31. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
közéjük teszel egy kulonb töltést
2015. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én indig éreztem.
2015. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerik egymást személyesen, az nagy baj. Mert, ha ilyen virtuális kapcsolat, akkor nagyon könnyű beleképzelni a másikba egy idealizált személyt. Valaki olyat, akire mindig is vágytunk, de valójában a másik ember csak eszköz ehhez, és az idealizált képbe leszel szerelmes. Ami hatalmas szívás, mert ha már szerelmes vagy, akkor bizony hosszú idő kell, hogy erre magadtól rájöjj.
2015. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem különböző, hogy ki hogyan mutatja ki vonzódását, milyen jelzéseket küld a másik felé. függ attól, hogy mennyire zárkózott, szerény a másik. valakin egyáltalán nem lehet észrevenni, hogy tetszik neki valaki, de van olyan aki elég erősen kimutatja...

(tudni kéne, hogy lány vagy-e, vagy fiú, az talán segítene picit)

én magamat ismerve elég zárkózott vagyok, ha ilyesmiről van szó, de pl elég sokáig el tudom nézegetni a nekem tetsző fiúkat, amit észre is vesznek néha. ez mondjuk egy tipikus dolog. a sokáig bámulás.

de szavakkal, gesztusokkal is ki tudja mutatni. mosolyokkal, ilyesmikkel. azzal, hogy figyel a másikra, kérdez, érdeklődik.

ha személyesen nem ismerik egymást, akkor marad a nézegetés. (részemről) aztán ha észreveszi és úgy gondolja, vonzódik ő is hozzám, akkor odajön (vagy nem)

szóval emberfüggő. én a bambulás híve vagyok! de azért beszélgetni se árt néha, akkor több az esélye, hogy kiderül, vonzódik-e, vagy nem.

2015. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Én pl. hajlamos vagyok hülyét csinálni magamból azelőtt, akihez vonzódom.
2015. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!