Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig képes két ember visszaf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig képes két ember visszafogni magát, hogy szexeljenek, hogy iszonyatosan vonzodnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.
2014. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél különböző szerintem. Sok múlik a személyeken, helyzeteken.
2014. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:

Miért nem képes egy ember normálisan megfogalmazni és leírni a kérdését?

Nincs értelme a visszafogásnak. Nincs olyan az életben extrém eseteken kívül(betegségeken, terhességen, vagy ha vallás/egyebek miatt be kell tölteni bizonyos kort vagy házasságnak lennie előbb, etc), hogy lenne értelme visszafogni magatok. Siettetni se kell persze, de a szex pontosan akkor lesz jó, amikor mindketten késznek érzitek magatok rá. Se tovább húzni, se előbb ráerőszakolni a másikra nem jó. Volt olyan kapcsolatom, ahol a lány hülyesége miatt heteket csak csigáztuk egymást, és életem legkatasztrofálisabb élménye jött utána..:D

2014. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az eddigi leggyönyörűbb lánnyal akivel voltam, akihez a legjobban is vonzódtam valaha, egy buszon láttuk meg egymást. Mikor leszállt, utánaszálltam és megszólítottam.


Röviden szűz volt még, de kb. 1 hónap után lefeküdt velem és már két hét ismeretség után pettingeltünk, oráloztunk. Ő 17 volt, én 21 és kb. kölcsönös szerelem és őrült vonzalom volt első látásra. Ha nem lett volna szűz, szerintem 1-2 randi után lefekszünk.


25/F

2014. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel pont addig, amíg nem maradnak kettesben egy szobában... :)
2014. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindketten foglaltak, lehet, hogy örökké plátói marad a dolog.
2014. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#7: Már ha hűségesek... néha olyan erős a vonzalom, hogy az minden józan észnek ellent mond.
2014. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, de miért kéne visszafogni magukat? Tök hülyeség, az örömöt vonják meg önmaguktól. Én soha nem várattam egy pasit se, csak mert mondjuk mások szerint úgy illene, vagy mert "nem szabad" első randin lefeküdni. A szüzességemet nem egy kapcsolatban veszítettem el, így már az első kapcsolatomban sem várattam az akkori barátomat, néhány hétig randiztunk, de mikor először elmentünk hozzá azonnal egymásnak estünk.
2014. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!