Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak? (bovebb lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak? (bovebb lent)

Figyelt kérdés

probalom erthetoen leirni,ekezet hiany miatt ne haragudjatok csak nem olyan a billentyuzetem es telefonrol vagyok


a suliban van olyan hogy nemetes/angolos es mind2.En angolos vagyok de a baratnoim nem.es megszoktam oket varni csutortokonkent.mert akkor nekem 6 nekik 7orajuk van es az utolso nekik nemet.Nos van a nemet tanarjuk akinek van 3 fia,de csak az egyik lakik a kozeleben.Szemelyesen is ismerem a sracot (25 eves) de nem nagyon szoktunk komolyan beszelgetni.

Egyik csutortokon,mikor mindenki oran volt.en addig maszkaltam a suliban es uton voltam a konyvtar fele hogy olvassak valamit es meglattam (nevezzuk Krisznek) Kriszt.Beszelgettunk egy kicsit.majd kicsengettek es jottek ki a diakok az orarol,es tudni illik a 7.es lanyok eleg r**bancosan oltoznek,es ha meglatnak egy fiut akkor rogton "felajankoznak"neki.Eszre vette Krisz hogy bamulnak minket es megcsokolt,majd elkoszont es elment.Igaz hogy bocsanatot kert utanna de azt is elmondta hogy egyszer muszaly volt megcsokolnia.A gond az hogy a csok miatt rajottem hogy tetszik nekem.…pedig nagyon sok korkulonbseg van koztunk.


en 14/l o 25/f



#lány #idősség #korkulonbseg.fiu #tanar.suli
2015. ápr. 1. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
bazz ennyi erővel apáddal is .... xdddddd
2015. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Poén volt részéről nem volt több.
2015. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"bazz"! De hülye vagy! Bocs'!

+11 év.

Nálunk sokkal több még sem hiszem hogy apámmal dugok!

Unom a sok beszolást! Anyukáddal probáltad?

2015. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal több??? :D Akkor ki az egy pedofil nagypapa ?:D
2015. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez a 25 éves férfi egy pedofil állat, amiért ennyi idős kis csajokkal kezd ki-


Bár jogilag csak akkor lehet felelősségre vonni, ha 14. életévét be nem töltött kis csaj nemi szervéhez ér, 14. életévet betöltöttel meg már szexelhet nálunk (briteknél pl. csak 16. életévét betöltöttel).


Azért megmondhatod faterodnak, hátha megkeresi aztán pofán csapja párszor.

2015. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!