Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasik állításuk szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik állításuk szerint nem szeretik a műnőket, akkor mégis miért bámulják őket nyálcsorgatva?

Figyelt kérdés
csomóan írogatják, hogy nem tetszik nekik semmilyen műnő, mármint ilyen agyonsminkelt, mert rondák, mégis otthagyják/megcsalják a barátnőjüket egy ilyenért :( (igen, velem történt) 18 vagyok, a volt barátom 22... nagyon szarul esett, rondának is érzem magam ilyen lányok meleltt... és 2 évig voltunk együtt
2015. ápr. 1. 15:45
1 2
 1/17 CptTomato ***** válasza:
Én sosem állítottam ilyet, és fenn tartom a jogot hogy bárkit megbámulhassak!
2015. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
sajnálom, kérdezőcica.
2015. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Senkit sem vámulok meg, nemh azokat férgeket...

Eléggé szánalmas nem gondolkodomságra utal ki bámúlja embertársait ily okokból.

18F

2015. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Visszakérdezek: te akkor miért bámulod meg a kigyúrt gorillákat, vagy swag "coolmájer topcsávókat"? Mert van szemed, és a másságuk miatt akaratlanul is megnézed. :) Miért gond az, ha csak megnéz egy ember valakit? Azért, mert a palid lelépett egy ilyenért, nem kéne az egész férfi társadalomra ráhúznod a vizes lepedőt...
2015. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szeretek bámészkodni,de nem vagyok oda a műnőkért,viszont a nagy mell-ért igenés kevés nagymellű csaj van,ebből következik nàlam ez.
2015. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert hazudnak... Szamtalanszor leirtam mar itt is, hogy csak fujjolnak, meg panaszkodnak, hogy ezert szar azert szar, a valo eletben meg ha ilyen no kozelebe kerul egy ferfi, MEG-AKARJA-FEKTETNI. Ennyi, lehet morogni akinek faj az igazsag. Ilyenek vagyunk pasik. Aki meg nem ilyen, azt meg megcsalja a csaja egy ilyennel :DDD
2015. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nagyon bejönnek a műnők, de csak akkor, ha tényleg az és nem csak annak próbál látszani.

Ő például kivételesen tetszik!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez a nő az, akit bombázónak szokás emlegetni. :)
2015. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7.Nekem tényleg nem tetszik!.
2015. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert a nagyon mű műnők nem jönnek be nekik, akik már szanaszét vannak plasztikázni, léggömbnyi száj, méteres műkörmök, stb.

Azok a műnők, akik csak olyan finoman műviek, vagy jól áll nekik a műviség már más kategória.

2015. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!