Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasik állításuk szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik állításuk szerint nem szeretik a műnőket, akkor mégis miért bámulják őket nyálcsorgatva?

Figyelt kérdés
csomóan írogatják, hogy nem tetszik nekik semmilyen műnő, mármint ilyen agyonsminkelt, mert rondák, mégis otthagyják/megcsalják a barátnőjüket egy ilyenért :( (igen, velem történt) 18 vagyok, a volt barátom 22... nagyon szarul esett, rondának is érzem magam ilyen lányok meleltt... és 2 évig voltunk együtt
2015. ápr. 1. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a műnők között is van különbség, ugyan úgy ahogy a kigyúrt pasik között is.

A hústorony kidobó már sok lánynak nem kell, de egy jó izmos pasi már nyálcsorgató.

Ahogy egy látszólagosan bábúfejű nő sem kell pasiknak, de egy alapból szép lány aki kicsit túrbózott magán izgató tud lenni.

2015. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Két oldala van a dolognak.

Nekem se jönnek be ezek a lányok, ami azt jelenti, hogy biztosan nem fogok belezúgni egy ilyenbe és nem szívesen mutatkoznék vele az utcán.

Viszont!! Azt ne mondja nekem senki, hogy ha egy ilyen lány felajánlana egy kötöttségek nélküli éjszakát és épp nincs senkid akkor nem mennél bele. Pár pálesz után pláne..

2015. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A lányok gyakran teljesen képtelenek felismerni, hogy ki a műnő. Rendszeresen látok pl. leműnőzni nagymellű nőket, akiknek van egy kis dekoltázsa, de egyébként semmi smink, műköröm, magassarkú stb. Csak nagy melle van, és nem dugja el vagy rájátszik egy kicsit. Az ilyen simán bombajó nő lehet.


A műnő az az, amit fönt valaki belinkelt, na, az már nem is tűnik embernek. Valami robot.

2015. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet szavazni, de mindenki tudja, hogy nem rúgnátok ki egy olyat az ágyatokból... ;)
2015. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

# 14 értem, hogy mit szeretnél ezzel üzenni, de ez a nő nagyon nem az esetem

komolyan még az is lehet, kirúgnám az ágyból, de ami biztos, hogy nem basznám meg

2015. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jujj! Megcsalt a barátom, és rögtön általánosítani kell! Amúgy igen megdugnám őket is, valószínűleg a nők 80%-át megdugnám.
2015. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#/13

Valószínűleg ezek a lányok irigységből mondják, de az is az igazsághoz tartozik, hogy merem állítani, hogy a férfiak többsége és ez nagyon nagy többség nem ismeri fel például a különbséget a szilikon és a valódi mell között, hacsak az már nem borzalmasan aránytalanul szembetűnő, míg egy nő ezt hamarabb észreveszi. :) Mondjuk van, amikor még a nők sem. Vannak nagyon jól sikerült plasztikák.

2015. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!