Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselkedtek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkedtek, ha a barátaitoknak párjuk van?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szól a kérdés! Ti "elvárjátok" hogy mindig egyedül menjen a barát, vagy megengeditek hogy vigye a párját is, esetleg meghívjátok őket rendesen, tehát nem csak a barátototkat, hanem úgy mond "te figyelj már Béla, meg vagytok hívva az asszonnyal/mi lenne ha az asszonnyal ejönnétek ide?"? Szerintetek mi a normális?

Mi van akkor, ha nem annyira szimpatikus a barátotok párja? Próbálkoztok attól még egy normális kapcsolatot kialakítani és elviselni, vagy levegőnek nézitek és hozzá se szóltok?

(Ha rossz a kategróia, elnézést kérek!)



2015. ápr. 1. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudok nyilatkozni mert mióta lett párjuk a barátaimnak azóta nem foglalkoznak velem :(
2015. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Haverom mindenhová magával hozza a nőjét. Ők már összeolvadtak egy bazi nagy hermafrodita masszává. De ugyan úgy elvagyunk ahogy eddig. Még jobb is hogy ott van egy nő, aki véleményt mondhat szituációkban.
2015. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Hol így, hol úgy. Jobb néha csak simán kettesben haverral összefutni, a nők is szeretnek csak úgy csacsogni a barátnőjükkel. Aztán máskor, ha nincs privát témánk, megbeszélnivalónk, jöhet az asszonya is. Igen, ha első benyomásra nem is szimpatikus, mindig próbálom megismerni a másikat, mielőtt kapásból elítélném, lehet, hogy csak nem tudott még feloldódni a társaságban, vagy visszahúzódóbb típus. A megnyilvánulásaiból szoktam lekövetkeztetni, hogy milyen az agyi kapacitása. Ha ebből több van, akkor már lehet véleményt alkotni, és finoman tudatni a haverral, hogy gázos a nője szerintem.
2015. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De te foglalkozol velük? Pl nekem azóta lett szorosabb a barátaimmal a kapcsolat, mióta van párom. De a páromnak meg kicsit elhalt, bár ott azért, mert az ő barátai nem értették meg, hogy nem fog engem faképnélhagyni amikor telefonálnak, és hogy szóljanak előre mert sokat van velem. Ők egyszerűen nem alkalmazkodtak az új helyzethez, így inkább egy idő után nem hívták a barátomat. De mióta a barátom hívja őket, megint az van hogy szombaton 5-kor telefonálnak, hogy 2 óra múlva X helyre menjen már a barátom velük, ha meg nemet mond akkor "rohadj meg".
2015. ápr. 1. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez soha nem volt téma. Ha a baráti körömben bárkinek van párja, evidens, hogy hozza őt is magával.


Még ha az illető nem is szimpatikus, akkor sem éreztetem ezt, hiszen a haveromnak rosszul esne.

2015. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap találkozok a barátaimmal, akiknek mindig jön a nőjük is. És néha jó lenne ha csak mi srácok lennénk ott. Meg nagyon kellemetlen tud lenni, amikor ott körülöttem 3 pár ölelkezik meg smárol én meg csak állok mint egy f%sz.
2015. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak csak csajos esték de vannak alkalmak mikor a fiúk is jönnek. Sőt van akivel olyan jól kijöttünk hogy hiába szakított vele a bnőnk néhányan még attól elbeszélgetünk vele.


Ti már egy kicsit másabbak vagytok. A párom haverjaival jól kijövök egyet kivéve. Így akár viszi mindenki a bnőjét akár nem én nem mehetek ha ő ott van mert meg van tiltva. Már nem érdekel a dolog de egy ideig zavart, párommal össze is vesztek ezen.

2015. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És te hogy viselketsz amikor a hűtőben kész ételek vannak?

Vagy amikor vonz a gravitáció?

2015. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na látom hogy sok válasz érkezett! :)

Úgy látom nem csak az én páromnak vannak bunkó barátai!

Nálunk az van, hogy én hiába próbáltam velük összebarátkozni, ők nem foglalkoztak ezzel. Persze, sose mondták a barátomnak hogy nem mehetek el, mindig azt mondják hogy jó fej vagyok meg kedves és nem zavarok, de ha elmegyek csak úgy vagyok, mint valami dísz, mert ők jól elvannak, de hozzám senki se szól (a barátomon kívül), sokszor rám se néznek, ez így nekem nagyon megalázó. Nálunk azért nem opció ez a "már nem érdekel" dolog, mert az összes barátja ezt csinálja, egyik se próbált soha megismerni kicsit se engem, és így sose mehetek el vele. Tehát nincs kimondva, de tilos elmennem vele. Ez engem nagyon bánt, főleg hogy lenne igányünk közösen IS elmenni kicsit, de így erre nincs lehetőség, az én barátaimmal meg nagyon ritkán találkozunk. Már kezdtem azt hinni, hogy ez a normális. És a hab a tortán az, hogy a barátom kb 5x kérte meg őket hogy viselkedjenek már kicsit normálisan, de soha nem változott semmi, még rosszabb is lett, mert pl az egyik barátja az osztáltyársam és nem is köszönt már soha! Úgy kellett még erre is megkérnie őt a barátomnak, hogy azért legalább a minimális tiszteletet adja meg és köszönjön. =(

2015. ápr. 1. 20:32
 10/10 Bliztrix ***** válasza:

Sziasztok!


A feleségemnek is megvan a külön baráti köre, meg nekem is. Szerintem fölösleges cipelni magunkkal az oldalbordát, mert valószínűleg csak unatkozna és nem feltétlenül tudna hozzászólni a témához. Ugyanez fordítva is. Előző nyáron pl. a párom és pár "barátnője" (akikkel egy időben szült) kitalálták, hogy találkozzanak, de mindenki hozza magával az apukákat is. Ott álltunk férfiak, mint f... a meleg vízben és halálra untuk magunkat. Próbáltunk felszínesen beszélgetni, de már eleve halott ötlet volt.

Egyébként, ha egyik barátom magával hozná a párját engem abszolút hidegen hagyna. Bár úgy gondolom, hogy mind máshogy viselkedünk a párunk jelenlétében.


Üdv!

2015. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!