Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet én képzelek bele sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet én képzelek bele sokat de nem tudom mit csináljak? Ti mit tennétek az én helyemben? (tapasztalatokat is írjatok ha van/volt)

Figyelt kérdés
Van egy fiú(17) a suliban aki egy évvel idősebb tőlem, általános iskolába is együtt jártunk de még szinte soha nem beszéltünk.amikor 3 napra külföldre mentünk akkor állandóan engem nézett.amikor ő a haverjaival volt és elmentem előttük a barátnőmmel végig követett a szemével és a barátaival összemosolygott meg azt mondogatták hogy "nem semmi", "azta", "uuu".nem tudtam hogy ezt csak viccből csinálják vagy tényleg tetszek neki ezért én sem mertem odamenni hozzá és ő sem jött oda hozzám(nem az a típus hogy megszólít hogy 'Járunk?')mikor hazaértünk bulizás közben egy másik fiúval táncoltam ott is és a suliban is bámult de nem csinált semmit.Az az érzésem hogy kezdek 'beleszeretni' de egyáltalán nem az esetem.:/

#lány #barát #szeretem? fiú
2015. ápr. 1. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Helyedben elkezdenék kommunikálni mint egy ember.

Bár közölném vele, nem esetem, mit nehéz mondani hisz NEM ISMERED, KEZDESSZ BELESZERETNI.

Bár második nem csak baromságod zárja ki de 1. érvemet is.

2015. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!