Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mit kezdjek ezzel a helyzettel? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lany, akit nagyon-nagyon reg ota ismerek, es olyan melyen benne vagyok a barat zonajaban, hogy csak na. Eddig a hetig nem volt semmi kulonos dolog, tenyleg csak baratkent kezeltem. De most ugy erzem hogy akaratom ellenere beleszerettem. Esszel vegiggondolva tenyleg nem akarok bele szerelmes lenni, de ugye mind tudjuk hogy ez nem igy mukodik... Szerintem eleve eselyem sincs nala, es attol felek, hogy ha elmondom neki, akkor vege a baratsagunknak. Es ot semmikepp nem akarom elvesziteni. Kerlek titeket, segitsetek!


Bocsi a helyesirasert, mobiltol vagyok fent


2015. ápr. 2. 08:06
 1/3 anonim válasza:
Próbálj meg közeledni hozzá, és ha látod hogy nem reagál semmit akkor sajnos ez van de ha igen akkor meg happy lesz :)
2015. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerős :) Nálam ez úgy volt hogy én szerettem bele és nála jelentkezett ez később és már 2 hete nem tudjuk mi legyen. Ő azt mondja a barátság fontosabb de szerintem nem. Ha két ember szereti egymást ott már barátságnak helye nincs. Ne félj mert nem fog beégetni stb... Ha ő nem érzi egyszerűen csak azt mondja "Nekem fontosabb a barátság mint egy szerelem. Sok ember van aki szeret de ilyen barát mint te nincs még egy".
2015. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Hát megpróbálom, de szerintem nincs túl sok esélyem...:( És nem is tudom, hogy akarom-e ezt
2015. ápr. 2. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!