Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalnak tart, vagy mi baja van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalnak tart, vagy mi baja van?

Figyelt kérdés
Van egy 22 eves fiu, aki ramirt, bokolt, kedves volt, utalgatott neha a szexre, pedig csak latasbol ismerjuk egymast. Kerdezte, hogy szeretnek e kavarni? Megbeszeltuk, hogy majd talalkozunk, de nem irt, igy en tettem meg. Tokre mas volt, panaszkodott nekem, hogy nem elegdett onmagaval, nem tetszik a lanyoknak, en meg hiaba utalgattam neko, hogy nek bekon, nem reagalt ra... Vagyis csak annyit mondott,aranyos vagyok. Meg hogy o nem tud mit kezdeni a 15 eves lanyokkal... Holott en 17 multam egy fel eve...mi a baja? Nem ertem!
2015. ápr. 2. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát,és fiatalnak tart.
2015. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl fiatalnak tart igen. Az is lehet, hogy talált mást, vagy valamilyen megnyilvánulásodból rádöbbent, hogy éretlen vagy hozzá.
2015. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez egy idióta

lehet befosott, és még szűz

2015. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Missi_Key ***** válasza:
lehet csak azért hajtott rád, mert más lányoknál esélye sem volt..amire panaszkodott..de most biztos lett..így már te nem kellesz..
2015. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!