Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha túl fiatalnak tart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túl fiatalnak tart?

Figyelt kérdés

Soha nem szerettem a velem 1korú fiúkat.Utoljára 4. ben volt velem egykorú barátom.Az itteni sulinkban viszont mindenki csak a saját korában lévő fiuval jár˛/járhat.

Qrvára idegesitő...Tetszik egy fiú de 17 én meg 13.Egy "haverom" elmondta neki h birom.De ő aszt mondta h ő most mit csináljon...Nagyon gáz h gyerekesnek tart amikor eggyáltalán nem vok az.Csak is a korom miatt mert még nem is ismer azonban ez volt az egyetlen ut h megismerjük egymást(külföld,nemzetközi suli,és semmi program ahol megismerkedhetnénk! :\'()valahogy nem értem miért utasitott el igy mert télleg nem gáz hogyha fiatalabbal jársz mert a kor nem igazán számit és még nem felnőtt szal...Valami terv vagy ilyesmi?Vagy inkább hagyjam őt mert idegesitő lehetek neki mivel tól "kicsi" vagyok???

Kül otthon már tőle idősebb barátom is volt és szinte mindenki 16 körül volt akivel öszeakadtam...itt meg :S


2009. ápr. 27. 16:16
 1/8 A kérdező kommentje:
jaa a kérdés igy hangzana csak fálreirtam:Mit tegyek ha túl fiatalnak tart?
2009. ápr. 27. 16:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez van.. 17 éves a fiú, én pedig 13, de nemsokára 14.nem tudom őt mennyire zavarja,mert... még csak most ismerkedünk,szóval...:) De ha gyerekesnek tart,akkor hagyd a fenébe...De tudod miért mondja azt,hogy fiatal vagy?Mert ő már szexet is akar...
2009. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy túl fiatalnak tart, az azt jelenti, hogy túl fiatal vagy... Nem csak azért mert esetleg ő már szexelne... Hanem egyébként is... Más gondolkodási stádiumban vagy egy 13 éves és egy 17 éves... Mást csinálnak, más érdekli őket, minden más. A 17 éves fiú nem csak szexelni akar. De mi van ha csak szimplán el akar menni egy ottalvós buliba, ahol pia van meg istentudja mi... Téged biztos, hogy elengednek vele? Vagy el akar menni messzebbre, mondjuk kirándulni vagy nyaralni? Szerintem elengednek vele egyedül? Nem gáz ha fiatlabbal jársz, de próbálkozz szerintem inkább 14-15 éves korosztálynál... Vagy várj... Rosszul mondod, mert épp hogy felnőtt korban nem olyan fontos a kor, ott már nem számítana ennyi, vagy sokkal több idő, de itt még igen, mert ez pont a felnőttség határa, így itt élesek lehetnek a különbségek... Hát irigylem azt a helyet, ahol laksz, ha ott tudják, hogy 13 éves lánynak nem egy felnőtt emberrel kell járni (mert azt mondtad, itthon volt már idősebb is...)
2009. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

nem akarok megbántanis enkit,de 14 évesen ,még jó hogy gyerekesnek tart ,mivel még gyerek vagy.

13 évesen több baráton tul lenni.....gratulálok,jo uton haladsz,csak igy tovább.ezért van ennyi abortusz ebben az országban,13 évesen ilyen gondokkal küzdeni.....

2009. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár év múlva egyáltalán nem lesz nagy szám az a különbség, az én barátom is 4 évvel idősebb nálam, de én 16 voltam, amikor összejöttünk, és azt mondta, hogy én volt a legalsó korhatárban. 15 év koromban lett volna lehetőségem összejönni 19-20 évessel, de úgy éreztem, hogy hiába értjük meg egymást, hiába jó vele beszélgetni, gyerek vagyok még hozzá. 1-2 év múlva máshogy gondoltam, mert ebben az időben az 1 év is rengeteget számít. Most lettem 18, és nem tudom elképzelni, hogy a fiú osztálytársaim 13-14 éves lányokkal járjanak. És ők sem. 1-2 ilyen eset előfordul, de kevés és nem hiába. Egyébként volt egy barátnőm, aki 13-14 évesen mindig mindenkire megsértődött, aki azt merte mondani, hogy gyerek még és utálta, ha gyerekesnek tartották a 17 éves srácok, mert, hogy ő egyáltalán nem az. Mondanom se kell... Irtóra gyerekes volt.
2009. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha gyerekesnek tart elképzelhető, hogy mentalitásodban esetleg tényleg fiatalka vagy. Ezt nehéz meghatározni és nem az évek számán múlik, hanem kettőtökön...

Az én barátnőm pl. fele annyi idős, mint én, közel áll hozzád korban, még sem érzem gyerekesnek egy pillanatra sem.

Szóval ez eset függő, de ha a srác nem akarja, ne erőltesd, mert egy szánalomból létező kapcsolat rosszabb, mint egyedül lenni.

2009. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16:37 Most mondd meg, kinek nem volt pl. oviban kismillió szerelme, és férje/felesége? Ez még nem ugyanaz...
2009. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem...
2009. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!