Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalnak tart vagy csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalnak tart vagy csak nem akar jarni?

Figyelt kérdés
Egzfiuval egesy joba vagyunk,neha eljarunk par helyre szorakozni de csak haverok vagyunk,pedig nem tarsasaggal megzunk.Hetero a srac :D, nem ilyesmirol van szo.En 14 vagyok o pedig 17.Lehet ez a baj .Nem tudom h gzereeksnek tart e vagz nem de eedig nem igazan vettem eszre.Hogyan johetnenk megis ossze mert jo lenne inkabb randizni vele minthogy haverkodjunk meg ilyesmi??Eleg ideje ismerjuk egymast ehhez.Nincs most bnoje es eddig se volt csak egz tavkapcsolata es ott meg mondta h nem gond az ilyesmi mert megbesyeltek a csajjal...vele mar szakitott.
2010. jan. 18. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet,hogyha egy kicsit szebben írnál(helyesebben)akkor jobban szeretne:)
2010. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hűha nah szal nem lecseszés de napi fl oldalt írj akármit egy fűzetbe figyelj a helyesírásra másik lehet fiatalnak tart lehet nem ne akard görcsösen majd kialakul vhogy.
2010. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkérhetlek valamire ird le mégegyszer a kérdést!!!

nem értem:(

Javaslom ezt használd:

[link]

2010. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!